Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_i_on_szczecin

trójkąt

Polecane posty

Gość ona_i_on_szczecin

hej hej jak wiele z was próbowało seksu w trójkącie kobieta-kobieta-facet albo myślało o tym? co o tym sądzicie a jeżeli praktykujecie to gdzie poznajecie osoby do zabawy no i czy macie specjalne środki ostrożności (np. wybieracie osoby tylko z najbliższego otoczenia, stosujecie antykoncepcje itp.) I co lubicie w trakcie seksu w trójkę, może jakieś ostrzejsze zabawy np. ktoś robi za sukę albo używacie jakiś zabawek czy może tylko zwykły namiętny seks każdy z każdym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkooo
Jkao mlody ksiadz mysle o trojkacie, w stalym zwiazku i dyskrecji. sam bylem w tojkacie, niesamowity uklad bez zazdosci normalna znajomosc. W pozyciu super, ale sie skonczylo wyjechali do Anglii, teraz jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_i_on_szczecin
nie no piszcie też o innych, ja miałem tylko takie, nikogo nie dyskryminujemy i nie myślę o sobie raczej chodzi mi o sytuację, że każdy z każdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to lesba i szuka
dupy na ruchanie, tylko ze okrezna droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywna24
a ja próbowałam i mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakunia
dziewczyno ja bym mojego zadnej nie pozwolila dotknac a co dopiero sex... mialby dymac inna?za zadne piniadze:O on jest moj i tylko moj a drugiego faceta tez absolutnie bym nie chciala... dlaczego chcesz drugiej kobitki w lozku dla twojego faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreatywna24
no bez jaj, oboje ją dymacie, to jest WIELKA różnica a nie że on ją a ty patrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×