Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jejejejejeje

właśnie przeżyłam pierwszy orgazm pochwowy

Polecane posty

Gość jejejejejeje

zawsze doprowadzałam sie podczas dreżnienia i zabaw z łechtaczka a dzis postnowiłam pobawić się wibratorem nie dotykając łechtaczki, zaskakująco szybko bo po kilku min przeszył mnie tak potężny orgazm że nie wiedziałam gdzie jestem. Zrobiłam sie mokrusieńka, do tej pory nie mogę dojść do siebie...teraz tylko potrzebuje jakiegoś mężczyzny żeby z nim przeżyc te chwile rozkoszy ehhh cudownie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejejeje
i chciałam jeszcze dodać- takich kobiet jak ja jest mnóstwo, myslimy, że nie jestesmy zdolne do orgazmu pochwowego a to błąd, uczcie sie swojego ciała, ogladajcie filmy erotyczne, masturbujcie sie, uczcie sie zadowalać wibratorem nie dotykając łechtaczki a zobaczycie, że przeżyjecie cos wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejejeje
dostałam go gratis przy zamawianiu sexy bielizmy, zwykły, malutki, nieporadny, bez żadnych bajerów a jakie cuda potrafi wyczynić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika234
pierwszy orgazm jest najprzyjemniejszy wiem miałam ale potem juz nie czuc takiej przyjemności doradzcie jak znowu czuć taką przyjemnośc jak nie uzywam wibratorów i takich tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz i na zapas
nie masz to jak minetka.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyczek do ogródka
Wylozowana....dziękuję za link...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Krawczyk
mój przyjacielu... piertoliłem cie w kakao... mój przyjacielu... podniecałeś mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×