Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gwałcicielka

Wczoraj zgwałciłam męża

Polecane posty

Gość heheehehe
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
Oj widzę,że jakaś zagorzała dyskusja była jak mnie nie było. Ja ciepło spermy czuję,to nie jest jakieś tam 100stopni,że parzy,ale ciepło się robi,oczywiście przez chwilę,no i bardzo ślisko! Co do snu,to on nic takiego nie robił,tylko leżał,a ja nasadzałam się na niego.To chyba możliwe... A co tam,nie będę przekonywała nikogo. Fajnie,że takie dziewczyny jak Marta są i rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
Marta jesteś może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty tak rozpływasz się w tym że nadziałaś się na penisa gdy mąż spał.Wiele par tak robi gdy jedno sie obudzi z chcicą Dla faceta to raczej pozycja na łyżeczkę a dla was na jeźdźca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
A bo tak fajnie było, dogłębnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
No widzisz, ja czasami przeżywam coś,co jest bardzo oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksi tam facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
Zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehe*hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka z bielska-białej
bylo juz "grubo" po 22... ale zadzwonil, ze z gazety ma numer, ze dopiero skonczyl prace... sympatyczny glos, i mimo poznej pory, mimo obaw zgodzilam sie... ... otwieram drzwi, wchodzi mlody, przystojny mezczyzna... ... sciagam swoja czerwona haleczke " bolalo?" pyta o kolczyk w pepku " a troszeczke- ale w cipce bym sobie za ni chuja nie zrobila" smieje sie ... poprosil bym sie polozyla- uwielbiam jak leze, a oni swoim calodziennym zarostem twarzy pieszcza i draznia moje cialko... ... zaczynam robic lodzika ale widze ze napalony to zakladam gumeczke- chcial od razu od tylu co mi bardzo pasowalo... nam obojgu bylo bardzo, bardzo milo... lubie taki pozny seksik... ... lezymy, gadamy- jakos go tak polubilam... taki sympatyczny, usmiechniety... daje mi buzi na dobranoc " bede sie pzredstawial jako Pawel nastepnym razem" " zapamietam" daje mu buziaka w policzek i zamykam za nim drzwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczkamala
ja miałam podobną historię: opisałam ją na blogu (są zdjęcia) http://je.pl/niya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
A co to za historyjka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu ostatnio loda robiłam jak spał i obudził się jak już dochodził...minę miał obłędną..kompletnie zaskoczony był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
Założę się,że to menelgame - fuj fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
TATYANA22 - heh, czasami też tak mam - lubię na śnie pieścić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chcial zeby mnie jakas
zgwalcila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
pomóc w czymś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwałcicielko a oprócz
tego, że się pieprzysz, żresz, srasz i pierdzisz, to co jeszcze ciekawego w życiu porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
Jestem na studiach podyplomowych i szukam pracy!A co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie studia
nigdzie nie honorowane i zupelnie nieprzydatne? a te podyplomowe to dla zabicia czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
No magisterkę zrobiłam z ekonomii. A podyplomowe dlatego,że lubię się uczyć. Widocznie nieprzydatne,ale kto mógł to wiedzieć 5lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujesz się lepsza bo
chce Ci się często bzykać? wiesz? możesz mieć za dużo testosteronu, poważne zaburzenia hormonalne i problemy z zajściem w ciążę... libido to fajna rzecz, ale żeby się od razu cieszyć na forum, że się bzyknęło faceta w nocy? żenada... ale jak już się chwalimy, to ja ze swoim chłopakiem miewamy okresy, że kochamy się 7-10 razy dziennie... oczywiście za każdym razem jest "spełnienie" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam znajomych po ekonomii
niestety, każdy z nich ma problem ze zbudowaniem poprawnie zdania po polsku... chyba najwięcej półinteligentów studiuje właśnie ekonomię... ale nic... najważniejsze, że potrafisz się bzykać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
Ja się nie chwalę,że się bzykam codziennie. A problemy z zajściem w ciążę mamy,tzn raczej to "wina" męża... Ale dzięki za uwagę,może testosteronu za dużo, Trzeba badani hormonów zrobić... A 7 razy na dzień... aż takich potrzeb nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
Czy ja mam problem ze zbudowaniem zdania??? Nie sądzę... A większość "inteligentów" studiuje pedagogikę. A oprócz bzykania potrafię jeszcze wiele innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty turecki
O co się czepiacie? To forum erotyczne i o sprawach erotycznych piszemy. Jak dziewczyny piszą, że lubią zerżnąć swojego faceta to tym lepiej dla nich. Ja też chciałbym czasem, żeby żokna z nieokiełznanej rządzy zgwałciła mnie. ejjjj: podziwiam kobiety, które tak jak ty ptrafią cieszyć się seksem i umieją "wykorzystać" swojego faceta dla srojej przyjemności. Swoją drogą twój chyba się nie skarży? A myślałaś o tym, żeby powitać faceta na dworcu, lotnisku w samym płaszczu i pończochach? Podziała na niego lepiej niż ciagra :-) i masz szansę na pierwszy, rozgrzewający numerek jeszcze w drodze do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie jej czepili... frustraci/tki, co sami zadroszczą, ze nie maja tak. Fajna sprawa z tym "gwałceniem" gdy śpi, jako facet uwielbiam to, szkoda że moja tak rzadko to robi :( A już zaczęcie orala gdy śpi, suuuper :) Gdy ja do mojej sie dobieram gdy ona śpi, moge conajwyżej siniaka zarobić :/ więc Twój facet ma z Tobą świetnie w wyrku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×