Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gwałcicielka

Wczoraj zgwałciłam męża

Polecane posty

Gość Gwałcicielka

Jak w temacie! Spał,ale mu stał,więc ściągnęłam z niego galotki i jazda!!! Myślałam,że udawał,że śpi,a on się przebudził i zdziwiony,jak do tego doszło. Czy mogę iść do więzienia za to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
jak byłam mała tata srał mi na głowę jak spałam a potem nie chciał się przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
Drugi wpis jest podszywem, a tak poza tym to prawda co piszę. Serio, wyjeździłam się za wszystkie czasy. W ogóle coś się ostatnio ze mną dzieje,że mam takie potrzeby,że bym mogła się kochać non stop! Dlaczego wszystkie tematy uważacie za podszywy i prowokacje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tutaj są ludzie z problemami seksualnymi i nie wierzą że może tak być jak u ciebie ,dla nich normalnie zachowujący się partner to zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno ja sama tak robie:P mojego narazie nie ma ale jak wroci to tak go zerzne,tylko wiory poleca:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiecie ze kobiety tak moga pisac,a co .. kobiety tez sa zboczone nawet wiekszosc bardziej niz faceci tyle ze kobiety sie z tym tak nie odnosza gdybym miala tu napisac o swoim zyciu sexualnym to odrazu by bylo uwazane ze to prowokacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
Ha ha, dzięki Marta! No ja też jakoś tak ostatnio jestem niedopieszczona, chociaż codziennie się kochamy. Ale co tam. Cieszę się,że są takie kobiety jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he milo mi... no a co to takiego wziasc swojego faceta w obroty:D wydaje mi sie ze toc zupelnie normalnego...to wszystko zalezy od temperamentu kobiety jedne lubia byc zdominowane a drugie lubia dominowac:D ja z moim nie bzyklama sie miesiac bo wyjechal za granice ale bezkitu jak wrucoci to on juz sam wie co go czeka:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałcicielka
Hehe, i jak Ty wytrzymujesz miesiąc bez seksu,chłopa i w ogóle... ja w sumie lubię być zdominowana,ale wczoraj mnie poniosło hihi i nie żałuję. No i to ciepełko spermy rozpalające moje wnętrze!!! Ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze...nie mam wyjscia a kochanka nie chcem bo na co mi on?do dymania:Oeeetammm wole czekac bo warto zreszta im dluzej sie nacos czeka tym lepiej to smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kobieta pisze że ciepło spermy wypełnia jej wnętrze to już wiem ze to podszyw zrobiony przez jakiegoś prawiczka bo sperma ma temperaturę ciała dokładnie taka samą jak pochwa wiec skąd to ciepło ??? Ciepło odczuwa się gdy coś ma wyższą temperaturę od naszego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gowno prawda...oczywiecie ze czuc cieplo spermy w srodu i nie powiniennes mowic ze jest inaczej bo nie masz racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Jakiśtam... teoretycznie temperatura ciała to 36,6 zatem powinno nam być "akurat" jak jest taka temperatura wody czy na dworzu, a z jakiegoś powodu wtedy ludzie chowają się w domu do lodówki jęcząc że im "za gorąco" :) Dlatego nie kłóciłbym się z ejjjjjką bo i rację mieć moze (nie jestem kobietą to nie wiem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to prawda...czuc ja ale doslownie na poczatku mam swoja wiedze na temat sexu i wiem co mowie gdy czegos nie wiem nie komentuje tego i dotego jeszcze facet wypowiada sie na temat spermy w pochwie...no niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penis jest w pochwie w tej samej temperaturze chyba że penis będzie wyziębiony i wytrysk spowoduje podwyższenie temperatury ale to praktycznie niemożliwe i nie możesz porównywać całego ciała do temperatury powietrza bo tutaj działają mechanizmy samoregulacji (pot,rozszerzenie naczyń krwionośnych itd) bo organizm człowieka jest dostosowany do temp 22-24 st C może być wyżej lub niżej w zależności od strefy klimatycznej i przystosowaniu do tego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że niektóre kobiety odczuwają wytrysk to jest związane z psychicznym nastawieniem do pewnych reakcji seksualnych partnera np. zaczyna przyspieszać ruchy ,bardziej dobija, zaczyna sie prężyć lub jęczeć nagle pochwa robi się bardziej śliska To że masz pretensje jako kobieta że zabieram głos na temat odczuć seksualnych kobiet to wierz mi że chodziłem do szkoły podstawowej i dokładnie uczyłem się fizjologii człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to sie wydaje ze jest
cieple, a to czuje sie ze cos wlatuje z duza predkoscia i stad te uczucie. pod warunkiem ze sie dobrze wystrzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz mowilam wczesniej czuc ze jest ciepla przez doslownie chwile i nie mowi mi jako kobiecie ze nie czuc ciepla spermy i nie chodzi tu o podniecenie zwiazane z sexem chyba kobieta wie co czuje i nie powinien podwarzac tego mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o predkosc bo my kobietynie mamy pochwy az tak szerokiej by sperma mogla odbijac sie o sciany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczony73
czyli martunio nie jednego strzała w swoją macice przyjełaś :P pewnie sie zabezpieczasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto bzdury wypisujesz
bo moj maz to przeczytal i mowi ze to nie jest mozliwe zeby mezczyzna mogl sie kochac na snie. Glupoty piszesz i tyle :P Chyba faceta nigdy nie mialas ale moj maz mowi ze fantazje masz wielka . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dajesz czesto sie
tam spuszczac, to zaczniesz sie robic podobna do swojego faceta. chodzi o wyglad skóry itd. bo to wsiaka w ciebie i troche modyfikuje cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek1989ciasteczko
kazdy facet uwielbia konczyc w pochwie,bo wtedy czlonek jest idealnie dopasowany,reka go tak sie nie uchwyci. Pozatym jak laska potrawi zacisnac miesnie pochwy to mozna odleciec na pare sekund. dlatego tak lubie zalewac piczke po brzegi. kto to przezył, to wie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×