Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziara Czarna Pedziara

Szczersc w zwiazku nie poplaca- moja historia jako przestroga

Polecane posty

Gość Bachus
mysliciel999 "Bachus ty to naprawdę farmazony sadzisz Jak jesteś taki super doświadczony to pewnie wiesz że nie ma dwóch kobiet które zadowolisz w ten sam sposób każda jest inna nieraz tak diametralnie że się można pogubić. Chociaż byś miał i 1000 kobiet to nie daje gwarancji że kolejną w łóżku zadowolisz...." Masz dużo racji. Ale moja wypowiedź sprowadzała sie do prostej tezy. Logika i życie pokazują, że każdy partner czegoś nowego nas uczy. Nic nie pisałem w sprawie ilości i doboru. A wyjątkowo denerwują mnie osoby które z Olimpu własnej cnoty krytykuja innych. Zwróc uwagę, jaka arogancja przebija w twierdzeniu moich adwersarzy, ze ich model 1-3 partnera jest jedyny i najlepszy. a reszta to dziwki i puszcyalskie szmaty (męskie i żeńskie) Reaguję na to zdecydowanie, bo nasz kraj to i tak oaza ciemnogrodu. Takie myslenie jest szkodliwe i krzywdzące dla chociażby załozycielki wątku. I w dodatku irytuje mnie to budowanie ideału, z zupełnym pominięciem realiów i wad takiego postepowania. Tak naprawdę wszyscy wiedza jak kończą sie zakłamane, świętojebliwe związki. Ile w nich fałszu, udawania i zakłamania. Jakie pokłady zimna, milczenia i cierpienia kryja sie za metodą zamiatania wszystkiego pod dywan. Przmilczania i udawania, że wszystko w porządku. Jak masz wątpliwości to obejrzyj tę bzdurę pod tytułem "Rozmowy w Toku". Tam zobaczysz statystycznego Polaka i to co soba reprezentuje. Zołza i wredzioszek to klasyczne przedstawicielki tego gatunku. Więc nie dziw sie, że raguję. Nie zawsze czlowiek chce stac z boku i tylko obserwować. A że jestem wg ciebie pewny siebie? Może masz racje, mam tu 100% pewności własnych przekonań co do takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centra - no widzisz ja sie akceptuje, lubie i kocham :) A Ty jestes zakompleksionym burakiem :D "Mam nadzieję, ze wpadniesz w rączki kogoś takiego jak ja, bo solenna nauczka dobrze ci zrobi" Co ja takiego zrobiłam, że należy mi się solenna nauczka? Chłopie Ty jesteś nienormalny. Żyj i pozwól żyć innym. Zastanawiam się skąd u ciebie ta rządza niszczenia innych ludzi? Jakieś problemy seksualne, wacek flaczeje i musisz się wyżywać na ludziach :D Jesteś przepełniony goryczą i nienawiścią. Negatynwe emocje źle się na tobie samym odbijają. Polecam leczenie u dobrego psychitary :) "I tłumacz sobie opinie innych zazdrością o twoje śmieszne dochody i niby szczęsliwy związek." a jak mam sobie tłumaczyć twoją słowną agresje i chęć zniszczenia mnie? Co cie boli? To, że są ludzie spełnieni i szczęśliwi. A Ty tego nie możesz mieć.. "Heh, zołza i wredzioszek to ta sam osoba. Widac to po literówkach, składni i treści." No niestety nie :) nie bawi mnie zakładanie tysiąca nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachus
"Dla mnie temat skończony. Nie chce mi się odnosić do wypociń Bachus bo nie .." W porządku, rozumiem. Zbyt dużo zdań złozonych, za wiele skomplikowanych treści. Poległas i poddajesz sie, wybaczam bo szczerze mówiąc na wiele nie liczyłem od Ciebie w tej materi. Napiszę prościej: Oceniałem cię wyżej, ale jak sama zuważyłas w internecie mozna sie pomylić:) Nie zakladałem , że tak infantylnie i agresywnie zareagujesz na krytykę. Widzę również, że zdenerwowaleś kilka osób. Ciekawe dlaczego? Widocznie nie jestem osamotniony w swoim odbiorze i naprawdę wywołujesz negatywne emocje. Może powinnaś częsciej konfrontować swoje opinie z innymi ludźmi i realiami? To pozwoli ci zrozumieć, co jest kompletną bzdurą, a co jeszcze rokuje nadzieje. Notabene, te uwagi o butach za kilkaset zlotych wskazuja rzeczywiście na płytkie postrzeganie ludzi i materializm. To sie zresztą wpisuje w twoją krytykę kobiet mających więcej partnerów. W końcu te "dbające o reputacje" nie robia tego bez sensu a dla dobrze pojętego własnego interesu. Musza w końcu donieść cnote (lub jej resztki) do męża, żeby korzystnie się wżenic w jego majatek. Trzeba ten towar dobrze opakować i sprzedać, bo inaczej dlaczego ten frajer ma harowac na moje zachcianki całe zycie (np. buty), nest'pa? P.S Uprzedzę twoja odpowiedż. Jak na razie twoje zachownie nie wskazuje na asertywnośc i umiejętnośc przyjęcia krytyki, co jest cecha ludzi inteligentnych o silnej osobowości. Widać tylko i wyłącznie bezkrytyczne odrzucanie argumentów innych. Cecha typowej nowobackiej sybarytki. Pusto w głowie ale z kasą na stole:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wyjątkowo denerwują mnie osoby które z Olimpu własnej cnoty krytykuja innych. Zwróc uwagę, jaka arogancja przebija w twierdzeniu moich adwersarzy, ze ich model 1-3 partnera jest jedyny i najlepszy . a reszta to dzi**i i puszcyalskie szmaty (męskie i żeńskie)" Ja w żadnym poście nie krytykuje, nie oceniam wyborów innych ludzi. To o czym cały czas pisze; To różne drogi każdego z nas do osiągnięcia szcześcia i spełnienia. Ja potrafie zaakceptować Twoje wybory i szczerze wierze, że jesteś z nimi szczęśliwy. Staram sie Ciebie przekonać abyś Ty choć troche otworzył swój mózg na to, że inny sposb na życie może również przynieść szczęście i spełnienie. Każdy z nas jest inny i dla każdego inne modele przyniosą spełnienie. Nie masz monopolu nam mądrość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki 77
szczerosc poplaca,ale kurwienie sie juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem zrywanie z kobietą tylko z powodu liczby jej byłych partnerów jest złą decyzją. Partnerkę należy po prostu otoczyć miłością, niezależnie od tego ilu partnerów już miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centra
Nie niszczenia innych ludzi tylko takich pustych i arogancki babsztylow jak ty. Widze przy okazji, ze jednak dobrze znasz sprawy flaczejacego wacka? Zupelnie jak w domu? no widzisz ja sie akceptuje, lubie i kocham+ no widzisz wlasnie o to mi chodzi i to mnie tak wkurza. Narcyzm w polewie z samozadowlenia, pustoty i arogancji. Brak umiejetnosci oceny siebie i autoamtyczne odzucanie krytyki. To podnosi mi cisnienie i napedza chec pokazania ci jak bardzo sie mylisz we wlasnej ocenie. Niedlugo wszystkim bedziesz odpisywac, jak to maja nasrane w glowach, przynudzaja i sie myla w ocenie twojej swietej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachus
Komediant Moim zdaniem zrywanie z kobietą tylko z powodu liczby jej byłych partnerów jest złą decyzją. Partnerkę należy po prostu otoczyć miłością, niezależnie od tego ilu partnerów już miała. Popieram pierwsze madre slowa od dawna! Dosalbzm jeszcze i jak bardzo ma zwichrowana psyche i nierealne spojrzenie na swiat I z tej perspektywy otocze chyba zolze i wednioszka opieka i miloscia..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widocznie nie jestem osamotniony w swoim odbiorze i naprawdę wywołujesz negatywne emocje. Może powinnaś częsciej konfrontować swoje opinie z innymi ludźmi i realiami?" Szczerze, nie ma takiego zamiaru. Zwisa mi zdanie innych na mój temat. Nigdy nie byłam politycznie poprawna i nie będę. "Notabene, te uwagi o butach za kilkaset zlotych wskazuja rzeczywiście na płytkie postrzeganie ludzi i materializm." Masz chyba jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Przykład butów był taki, że przy biedniejszych osobach nie bedę się chwalić moim stanem finansowym aby im nie sprawić przykrości. Nie wiedziałam, że troska o samopoczucie innych to zła cecha... A Twoje teorie o moje rzekome postrzeganie ludzi i materializm są cholernie, krzywdząco naciągane oraz nieprawdziwe. "Musza w końcu donieść cnote (lub jej resztki) do męża, żeby korzystnie się wżenic w jego majatek. Trzeba ten towar dobrze opakować i sprzedać, bo inaczej dlaczego ten frajer ma harowac na moje zachcianki całe zycie (np. buty), nest'pa?" A tak trudno sobie wyobrazić, że to kobieta zarabia dobre pieniądze. Jak Ty się ruchałeś z papienkami z klubów, ja ciężko charowałam nas studiach.. Zaraz pewnie mi powiesz, że jestem brzydką, bogatą kobietą z która facet jest dla kasy :D Myślisz, że jak kobieta nie ma przebiegu 20 penisów, to jest jakąś cnotką- dewotką. Tak trudno zrozumieć, że nie każdy ma chęć bzykać się z kim popadnie. Otwórz troche ten swój ciasny stereotypowy łepek. wiesz dlaczego "dyskusja" z tobą jest bezsensowna, bo tak szybko (po 2-3 zdaniach) oceniasz ludzi i piszesz im jakieś bzdurne życiorysy... zero argumentów tylko jakieś bzdury o tym; jaka jestem, jaki jest mój facet i jak to posuwa cycate blondyny :D co Ty jasnowidz jestes? WIĘCEJ POKORY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werronika2010
ja jakbym miała 271376232461537625363617317 to bym powiedziała ze gora 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyt uboga duchowo jestem na seks tantryczny, ale dziękuję za wiarę we mnie ;) kiedyś może spróbuję za literówki przepraszam, piszę niechlujnie heh, Chłopczyku Centrowy, spokojnie dlaczegóż tak agresywnie? ja sprzedaję swoje wartości i szczęście żywota jak akwizytor? czy ja kogoś przekonuję? zaledwie wrzuciłam parę luźnych postów, nie odnosząc się nawet do meritum Autorki nie oceniam, eks mężczyzny również, decyzji tym bardziej, metek nie dopinam nikomu i personalnych wycieczek nie uskuteczniam- w przeciwieństwie do niektórych zdaje się, że Panowie intensywniejszą agitację prowadzą :P skąd tyle wulgarnej irytacji? mnie rozbawiło przypisywanie prawdopodobieństwu cech funktora prawdziwościowego, skoro w tym przypadku to nawet nie miara probabilistyczna, a odczucia subiektywne co chyba zresztą niezrozumiałe nadal pozostaje :) Bachus- skąd wiesz jaką przedstawicielką jestem? dlaczego przyjmujesz,że związki lojalne osób bez sporego przebiegu są zakłamane? skąd pomysł zimna i przemilczania? w związkach z kochankiem lub kochanką na doczepkę - płonie żarliwe uczucie? skąd pomysł, że wszyscy ludzie spełniają się przez nabijanie sobie licznika w dążeniu do umiejętności zaspokojenia każdego partnera, a nie tego jednego i siebie? widzisz rezultat, nie widzisz świata wartości co złego w kierowaniu się w wyborze partnera swoją hierarchią wartości? to co dla Ciebie gwarancją jakości, dla mnie może być obrzydliwe i odrzucające- na różności świat polega czy ja krytykuję kogoś? ja piszę, co mi odpowiada, co nie, nikogo nie obraziłam i nie określiłam pejoratywnie, krytykujesz, diagnozujesz, Kafeteryjny Seksuologu i Psychologu, Ty, tworzysz scenariusze dopisując hipotetyczne sytuacje, sam do nich się odnosząc, osądzasz pochopnie i bezpodstawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no widzisz ja sie akceptuje, lubie i kocham+ no widzisz wlasnie o to mi chodzi i to mnie tak wkurza. Narcyzm w polewie z samozadowlenia, pustoty i arogancji. " A co Cię to obchodzi.. gościu jesteś żałosny.. Mam chęć to się będę samouwielbiać, nikogo tym nie krzywdze, więc się z łaski swojej odpierdol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołza jakich mało>> czy Ty napewno nie jesteś mną :P podpisuje się pod Twoim postem obiema rękami i jedną nogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne jak faceta zalicza jedną po drugiej to jest macho i w ogóle zajebisty a jak kobieta miała więcej niż 5 to zaraz szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredzioszek, po prostu ręce opadają, gdy czyta się argumentację opartą na dopisaniu sobie własnej historii i nieciekawego życiorysu oponenta, i jakby to nie wystarczyło jako dowód kompletnej nierzeczowości i nieumiejętności dyskutowania, odniesieniu się do swojej finezyjnej opowiastki przyjętej za pewnik tak dyskutuje się w przedszkolu, Drodzy Panowie, nie panując nad emocjami i słownictwem ponad to zarzucacie innym zupełnie bezpodstawnie to, w czym przodujecie a wystarczy rzeczowa dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kciukiem
nie kazdy facet zalicza ile sie da. a bujna przeszlosc przeszkadza wlasnie tym co sami takiej nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty w trakcie rozwodu
Dla mnie najważniejsze, żeby kobieta nie miała za sobą sexu analnego i nikt jej nic z tyłkiem nie wyrabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kciukiem
a po co np. prawiczkowi taka co spala z 10 facetami? to obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej zapytałbym po co kobiecie która ma doświadczenia seksualne prawiczek?? Żeby się wypłakał po przewczesnym wytrysku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kciukiem
no ale ten prawiczek moze byc dobrym, wartosciowym, interesujacym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty w trakcie rozwodu
Najgorzej jak kobieta ma za sobą anal i zabawy związane z tyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centra
A co Cię to obchodzi.. gościu jesteś żałosny.. Mam chęć to się będę samouwielbiać, nikogo tym nie krzywdze, więc się z łaski swojej odpie**ol. Sama sie pierdol w pusty leb . Kazda dziwka z agencji ma wicej klasy i rozumu niz ty wycisniesz z tego fistaszka którego nazywasz swoim mózgiem. Jestes tak pusta ze nawet nie przyjdzie ci do tych 2 szarych komórek, ze swoim egoizmem i wystawianiem ocen innym moze i poprawisz sobie samoocene (tu wiele nie trzeba) ale krzywdzisz i sprawiasz przykrośc innym. Ale jak napisałas, stara małpo "Zwisa mi zdanie innych na mój temat" I ty sie dziwisz, ze wywołujesz takie rakcje. Palnąłbym cie w ten głupi łeb, aż byś sie zakryła nogami to by ci sie głowie poustawiało. Przykład butów był taki, że przy biedniejszych osobach nie bedę się chwalić moim stanem finansowym aby im nie sprawić przykrości. Ty Matka Teresa jesteś, tak sie martwisz o samopoczucie biedniejszych? chyba jestes nieniormalna jak ktos uwierzy, ze taka był intencja twojej wypowiedzi....snobko. A tak trudno sobie wyobrazić, że to kobieta zarabia dobre pieniądze. Jak Ty się ruchałeś z papienkami z klubów, ja ciężko charowałam nas studiach.. I jak widać niewiele to dało. Trzeba bylo iść pracować do tych klubów, przynajmniej bys sie czegos sensownego nauczyła. Myślisz, że jak kobieta nie ma przebiegu 20 penisów, to jest jakąś cnotką- dewotką. Tak trudno zrozumieć, że nie każdy ma chęć bzykać się z kim popadnie. Otwórz troche ten swój ciasny stereotypowy łepek. A ty masz otwarty umysł na maxa. Bedziesz wypowiadać opinie i wprowadzać standarty w seksie na podstawie jednego partnera. Miodzio. Taki kobiecy Tusk z wiedzą prawnicza i ekonomiczną?. Ignorant z misją, bascheeeeee. Przykleiłas kiedyś plaster na rankę? To idz do szpitala robic za lekarza, masz wiedzę, umiejetności i doświadczenie. Dewotka zero argumentów tylko jakieś bzdury o tym; jaka jestem, jaki jest mój facet i jak to posuwa cycate blondyny co Ty jasnowidz jestes? A W TWOIM CIASNYM ŁEPKU nie powstanie nawet myśl, że jestes tak pospolita i przewidywalna, ze łatwo przewidziec co zrobisz? Nie trzeba byś jasnowidzem, moja droga nieszcześliwa i sfrustrowana męzatko, żeby zobaczyc bezmiar beznadzieji, smutku i kompleksów jakie kryjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczkow do tego nie włączaj mówię o wiekszosci facetow-jak ,ormalny'' facet miał kilka to git, kobieta ma obowiązek byc zadowolona, ale jak on się dowiaduję , że ona miala wiecej jest szmata-to dla mnie chore, każdego takiego bym tak w dope kopnęła, żeby miałł ślad na dobrych kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centra
zołza jakich mało .............a wystarczy rzeczowa dyskusja.......... Rzeczowa dyskusja jest mozliwa tylko z adwersarzem o chociaż zblizonym poziomie intelektualnym i etycznym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu kolejny, co tak glupio chrzani-prawiczek może być dobrym, inteligentnym itd człowiekiem i na co mu takak szmata co spalała z 10 facetami??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:13 [zgłoś do usunięcia] do kciukiem no ale ten prawiczek moze byc dobrym, wartosciowym, interesujacym czlowiekiem no a przecież kobieta która miała 10 partnerów też może być dobrym, wartosciowym, interesujacym czlowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kciukiem
ale taka co spala z 10 facetami do prawiczka zbyt nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojewodzki
w naszej bulandii trzeba wolności. Niech każda kobita sie bzyka ile ma ochoty i jak chce. Każdy polski seksuolog wam powie jak niski poziom umiejetnosci i wiedzy o seksie maja polki. Uważam więc, że kazda pomoc sie przyda a nawet jest rozpaczliwie potrzebna. Trzeba usunąc tą wżerkę z majtek i zacząć wymagac w końcu jakiegos poziomu w seksie od Pań. Niech żyje autorka topicu. Cel obrany i osiągnięty. Popieram cie dziewczyno całym sercem i penisem. Nie słuchaj frajerów i frajerek, jak coś sam chętnie sie z toba ożenię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×