Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tonx5

Prezent dla nastoletniego siostrzeńca

Polecane posty

Chcę kupić fajną grę komputerową dla młodzieńca lat 16! Znalazłam bardzo fajny sklep internetowy 3kropki.pl . Mają ogromny wybór i szybką dostawę(24h). Waham się między KILLZONE2(promocja) a Dragon Age. Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizellkaa
A są już PIrates:P? Czy jeszcze nie:D To też kupię!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej by nastolatek sam kupował sobie tego typu gadżety? Tutaj zaraz dostaniesz sto tysięcy złotych rad, a potem i tak może się okazać, że to co kupiłaś to kicha :) Za nastolatkiem ciężko nadążyć. Może poszukaj czegoś bardziej neutralnego z elektroniki...może jakiś pendrive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khym... nie mam zielonego pojecia o czym sa te gry, ale wnioskując po ich nazwach jesli już miałabym wybierać coś swojemu 16letniemu siostrzeńcowi to wzięłabym Dragon Age, bo nazwa brzmi mniej groźnie :P A tak w ogóle to kupiłabym mu breloczek. Ale nie taki zwykły breloczek, bo cyfrowy. Mógłby tam zgrać zdjecie swojej nastoletniej miłości i wszystko inne co by mu przyszło do jego nastoletniej głowy :) A tutaj link: http://www.lucasgsm.pl/ramki-cyfrowe/brelok-z-cyfrowa-ramka-foto-15-czarny/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
ja bym się raczej w gry komputerowe nie mieszała..to bardziej specjalistyczny temat niż się nam wydaje ;) może lepiej kupić jakiś przydatny gadżet? np. 'szpiegowski' długopis? http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1126 tak to wygląda, ma wbudowaną kamerę, dyktafon i pendrive..koledzy w szkole oszaleją z zazdrości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
przeciez tonx5 REKLAMUJE którys z kolei sklep internetowy:O tonx5 załosna jestes:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona07
Mam syna 16letniego i rzeczywiscie fakt trudno nadazyc za mlodzieza, to moze lepiej kupic cos co szybko nie wyjdzie z glowy nastolatka? Zalezy tez ile Pani chcialaby wydac pieniezkow :) Jezeli ma Pani konto na allegro sa rozne fajne gadżety np. bryloczek do kluczy z ekranem i mozna wgrywac do niego az do 150 zdjec i leca non stop slajdy (wiem ze moj syn dostal to na imieniny tego roku od chrzestnej i bardzo sie ucieszyl, ponieawz kazdy chlopaczek ma w sobie takie cos ze lubi nosic przy sobie pelno kluczy ale przeciez nie kupi sobie bryloczka z misiem jak dziewczyny lub z kwiatkami wiec chyba taki gadzet na czasie jak sueper moim zdaniem) :) Kosztuje to do 35 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukiluki
Teraz każdy chce wyglądać modnie więc po prostu polecam kupić coś co jest teraz trendy. Myślę, że każdy nastolatek ucieszyłby się z nowych butów Nike Air Max. W tym sklepie jest mnóstwo modeli http://air-max.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczekaic
kup gr ę komputerową lub książke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może słuchawki bezprzewodowe, przydadzą mu się do gry na komputerze, dobre sprzęty elektroniczne są na stronie allinside.pl . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze to już ostateczność,ale może np jakaś fajna gra planszowa? zawsze to coś innego,oryginalnego więc zerknij na SmartBoy.pl tam znajdziesz szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na fajny i sportowy zegarek z duża ilością różnych bajerów. Wykonany jest z ciemnego paska paska oraz ciemnego wyświetlacza. Pasuje zarówno do eleganckiej koszuli oraz sportowego podkoszulka. Produkt dostępny jest na stronie http://www.cozacena.pl/ gdzie porównasz sobie ceny nie wychodząc z domu. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×