Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dafinna24

zmuszam męża do sexu, jestem załamana

Polecane posty

Gość dafinna24
do barbaros On nie lub sexu oralnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tego tez mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam od razu zdradza... a moze on sie za bardzo przepracowuje? i nie ma potem ochoty...? wg mnie to wygląda tak, że Ty go przyzwyczaiłaś do tego, że zawsze masz ochote na seks. więc sobie pomyslał - jak mi się zachce z nią kochać to do niej pójdę i dostanę to czego chcę - a facet lubi zdobywać (nawet jeśli kobieta już jest jego. więc jesli do Ciebie przyjdzie i będzie chciał się kochać to tym razem Ty się do niego odwróc dupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
no teraz tak zrobie, może jest przemęczony, alesą dni kiedy zdąży odpocząć i nie pracuje także chyba wtedy rączke sobie przemęcza, teraz to faktycznie ja mu odmowie, tylko w ogole doczekam sie propozycji co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ty przez jakiś czas nie bedziesz wychodziła z propozycją to w końcu powinien ruszyć tyłek sprzed RedTube i przyjść do Ciebie. no i wtedy to on się rozczaruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
Jak na razie muszę zaspokajać się sama i robię to nader często bowiem łechtaczkę od tego ocieractwa mam wielkości pytonga słonia i mam problem z ukryciem jej pod spódnicą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
do dafinny24 powyżej spadaj stąd a takie teksty zostaw dla siebie!!! na tym profilu nie ma ludzi na twoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie a ja przeżyłam szok
Facet się ze mną kochał sporadycznie raz na 2 tygodnie zastanawiałam się nad problemem aż tu pewnego razu około 4 nad ranem budzą mnie jakieś szmery otwieram oczy a tam mój facet z taką miną (zapamiętam do końca życia:) ) robi sobie dobrze chyba to jego sposób udawałam że śpię oczywiście a za kilka godzin rzuciłam się po prostu na niego, i nie interesowało mnie czy ma ochotę czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
mój mąż tez to robił regularnie !!!! niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
Co więcej kiedyś usadził przy mnie kloca i powiedział "lubię jak przy mnie jesteś" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
co daje ci takie wtracanie się?? spadaj stąd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dafinna ignoruj te podszywy, widać które posty nie są Twoje ;) to może jak go przyłapiesz jak sam sie zadowala to, że tak powiem, przejmij pałeczke;) i dokończ za niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
;) dzięki, powiem, że Wasze rady ( nie wiem, ktore sie sprawdza, a które nie) bardzo mi pomagaja, bo po wiekszej analizie w sobie tez dużo błędów....sprawdze to i potem opowiem wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
do faceta : powtarzam mu to ciągle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolankowa mowa
moja kumpela miała taki problem,prosiła się o seks-wymówki były przeróżne,a to zmęczony był,a to miał uczulenie po proszku do prania....potem się okazało że ją zdradzał...w końcu sam dał na rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
właśnie rozmiawialam z nim chwile przez telefon i byłam troszke obojetna....nawet sie troszke zmartwil.....a co sie stalo...Kochanie kotku itd, itp.....może mała lekceważąca sztuczka zdziala cuda, byle by sie nie obrazi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
ja już wcześniej wspomniałam pracuje z mojej kolezanki mężem, oni już maja dziecko i powiedziałaby mi, że coś jest nie tak, bo maja taką prace, że jest ich tam więcej..., no chyba że jej mąż tez jeste gejem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
a bo to wyczujesz ten męski gatunek??? hehe z nimi źle, ale bez nich jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna grazka
powiem tak...osmieszasz sie i to bardzo...nie masz godnosci,plaszczyc sie przed facetem i "zebrac"o sex?to facet powinien Cie nosic na rekach,rozpieszczac,pedzic na skrzydlach do domu,czasem kupic kwiaty lub jakis drobiazg bys czula ze Cie kocha...moim zdaniem to sa wymowki-przemeczenie,koledzy...facet idzie z kolegami czyli woli z nimi byc niz z bToba,a potem nie chce mu sie:O a Ty prosisz sie o chwile czulosci,romantyzmy,wymyslasz jakies gierki typu udawanie obojetnosci itp..to jest dobre dla dzieci i na krotka mete...wybacz ten ton,ale chce bys przejrzala na oczy,wiem co pisze,sama bylam kiedys z kims :podobnym"do Twojego ,bnie czulam sie przy nim "kobieta" i moje poczucie wlasnej wartosci spadlo do zera"O od 5 lat jestem z kims,kto jest duzo starszy,ale jest cudowny,moze nie uwierzysz ale kochamy sie codziennie,przy nim czuje ze zyje,ma dla mnie zawsze czas,jest kiedy go potrzebuje,kwiaty,wspolne wypady za miasto,sex sam miod i dopiero przy nim chce sie zyc...takze moze lepiej jak podarujesz sobie tego gostka bo albo kogos ma albo nie krecisz go...przykre ale zakochany facet nie zachowuje sie w ten sposob:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
no i pewnie masz racje, ale jak masz już męża i mialas piękną mbiała suknię i pieknw wesele to nie można ot tak sobie zmienic gostka, wiem, że masz racje, ale zanim podejme takie radykalne kroki to chce sprobować wszystkiego nawet jeśli będzie to mnie duzo kosztowało i będzie bardzo gorzekie .... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna grazka
biala suknia,wesele,pierscionek sa oczywiscie wazne,ale zapytaj sama siebie czy jestes szczesliwa?mlodzi jestescie i skoro jemu sie teraz nie chce:O to co bedzie pozniej?skoro na samym starcie szuka wymowek to co bedzie za pare lat?:O to Ty jestes najwazniejsza i to ty masz sie czuc jak prawdziwa kobieta ,pamietaj o tym..."D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
wiem, wszystko wiem i co rok po ślubie mam się rozwieść wiem, że mnie to wszystko czeka, to co jest napisane przez grażke k.....wa dlaczego mnie to spotkało, mialam już faceta który mnie nosił na rękach i robil wszystko tak jak mowisz....... nawet nie wiesz co ja czuje.....jestem tchórzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
w ogóle sie nie czuje jak prawdziwa kobieta, no chyba że ide do jakiegoś pubu i bawie się z kumpela, bo nasi siedzą i gadaja i poderwie mnie jakiś przystojniak a ja mu obrączką świece przed oczyma.....to chyba nie jestem taka okropna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje opcja, że Twój mąż nie jest prawdziwym facetem... Skoro inni Cię podrywają a on mając taką laskę odwraca się do niej w łóżku dupą... Coraz dziwniejsza ta sytuacja jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafinna24
chyba odejde od niego zanim będzie za późno......jestem przerażona za kogo ja wyszłam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×