Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maaajusia

Poradźcie proszę co kupić na 18-te urodziny????

Polecane posty

Gość Maaajusia

mojej siostrzenicy zaznaczę że jestem chrzestną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajusia
Widze że nikt nie chodzi na osiemnastki,to może napiszecie co same dostałyście na 18-tke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barkia
Przejdź sobie stronę http:/www.takapaka.pl tam masz mnóstwo tego na 18-stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się jej spytaj, co by chciała dostać - co lezy w Twoich możliwościach finansowych ?? Może coś z bizuterii? MP4, nową komórkę, aparat ? Album z dedykacją do tego, żeby miała pamiątkę od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja młodsza siostra 2 lata temu obchodziła 18 urodziny. Od swojej chrzestnej matki dostała zegarek, z wygrawerowaną dedykacją. Od tamtej pory zakłada go na każdą ważną okazję (to bardzo elegancki zegarek D&G) Nie wiem ile chciałabyś przeznaczyć na taki prezent, ale myślę, że taki zegarek mógłby być dobrym rozwiązaniem. Zachęcam do przejrzenia stronki z zegarkami minuta.pl - mają tam kolekcje prawie wszystkich szanujących się marek. Polecam szczególnie włoską markę Locman - świetne modele, z taką nowoczesną nutą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
ja mojej chrzesniaczce dałam kasę a na pamiątkę kupilam markowy długopis i dalam do zlotnika wygrawerowac dedykacje z data urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvzzz
a ile kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvzzz
300-500 wystarczy,jak myslicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvzzz
zaznacze od chrzesnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zastanów się, czego tak naprawdę siostrzenica potrzebuje. praktyczny prezent mógłby być dobrym pomysłem, pytanie jeszcze ile Ty chcesz nań przeznaczyć... do kilku stów możesz jej ustrzelić fajny zegarek albo biżuterię, porządny netbook to już koszt do 1500złotych, zajrzyj na swiatlaptopow, może coś z ich oferty Cię przekona, o ile oczywiście siostrzenica jeszcze takiego sprzętu nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakiegoś palmtopa/smartphone? Młoda kobieta może być zadowolona z takiego prezentu, bo się jaj przyda. Będzie więc praktycznie, a jednocześnie elegancko. Np taki model http://sklep-palmtopy.pl/Smartphony-BlackBerry-8520-Gemini-QWERTY-842.html Ale warto przejrzeć całą ofertę - jest z czego wybierać. Taki prezent może się bardzo przydać na studiach albo w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajusia
dziekuje za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×