Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perumegasole1

czy od hormonów można schudnąć?

Polecane posty

Gość perumegasole1

bo mi lekarka przepisała i powiedziała, że się przytyję a nawet schudnę, czy to prawda? tak wgl, to muszę się pochwalić, bo ćwiczę od jakiś 3 tyg ;D na hula hopie i twisterze i efekty rewelacyjne ;D nie takie, jak przez 2 miesiące jeździłam na rowerku treningowym. jestem zadowolona i nie zamienię tego na nic innego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorbetka
Ja bralam hormony 3 lata i byl to okres podczas ktorego sporo schudlam. ok. 14kg.. tzn nie chudlam przez cale 3 lata, tylko jakos tak w ciagu roku, i waga sie przez te 3 lata utrzymywala. Nie wiem, czy bylo to wynikiem hormonow, czy po rostu okres studiow tak na mnie dzialal ;) A teraz ja mam pytanie... czy na zewnetrzna strone ud, tuz pod posladkami ta czesc dziala ten twister ? Bo waham sie miedzy stepperem skretnym a twisterem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na boki ud
najlepsze ćwiczenie to ćwiczenie bez przyrządów, na podłodze tzw sikający piesek lub stojąc odwodzenie wyprostowanej nogi do boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka29
perumegasole1 napisz wiecej o hula hop i twisterze???? schudlas??? masz wyrazniejsza talie??? co ciebie tak w tym zachwyca? ja obecnie chodze na silowni i biegam na biezni...narazie efekty takie sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka29
perumegasole1 jakie hormony lekarka ci przepisala??? tabsy anty??? jakie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perumegasole1
mi ginekolog przepisała yasminelle. szczerze to boję się brać, w sumie tylko przez dwa miesiące, żeby uregulować wszystko i mówiła, że nawet schudnę, ale nie jestem pewna co do tego... powiem tak jak dla mnie to twister i hula hop daje większe rezultaty niż jeżdżenie 3 miesiące na rowerku treningowym po 2 godz dziennie. przez jakieś 20 dni straciłam z 3 cm w talii, poszło mi też z boczków no i tyłeczka xD wiem, że takie ćwiczenia są czasochłonne, ale próbowałam odchudzać się bez ćwiczeń i efekty były takie sobie. moje ćwiczenia wyglądają tak: najpierw sobie biegam w pokoju przez jakieś 10 minut, później z 10 min rozciągania, skłony, brzuszki, rowerek w powietrzu- to wszystko przy muzyce, a później włączam sobie np. housea i kręcę się na twisterze z 10 - 15 min i później z 10 hulahopem ;) może te ćwiczenia nie są jakieś nie wiadomo jak rewelacyjne, ale pomagają :) bo np brzuch którego nie cierpiałam i próbowałam się pozbyć przez rok dopiero teraz zaczął mi spadać. tak wgl po ćwiczeniach jest mi o wiele lepiej i lepiej się czuję, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perumegasole1
ja mam brać na ustabilizowanie wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perumegasole1
byłam dzisiaj u lekarza... załamałam się trochę, bo mam te tabletki brać nie 2 ale 4 cykle, nie wiem co robić, tak mi się humor pogorszył, mięśnie bolą i krwawie ciągle, na dodatek nie mogę jeść, co się dzieje ?:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perumegasole1
byłam dzisiaj u lekarza... załamałam się trochę, bo mam te tabletki brać nie 2 ale 4 cykle, nie wiem co robić, tak mi się humor pogorszył, mięśnie bolą i krwawie ciągle, na dodatek nie mogę jeść, co się dzieje ?:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perumegasole1
nie wiem czy te hormony to dobry pomysł był... nie mogę jeść, mięśnie mnie bolą i mam taki dziwny humor, jak nie ja. a mam brać 4 cykle nie 2 ;/ co robić? czy rzeczywiście schudnę po nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perumegasole1
kurde 3 razy dodałam to samo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perumegasole1
dzisiaj odstawiam hormony na 7 dni przerwy, ale biust mi urosl;/ pryszcze za to zniknely. troche schudlam ale nie tylko dzieki nim, bo cwicze codziennie. boje sie dalej je brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×