Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentkaSaminka

czy da sie przezyc za 25 zl przez 4 dni?

Polecane posty

Gość studentkaSaminka

co za to kupic;D dla mnie samej;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaja
pewnie ze tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleb i zupki w paczce
no i coca~cola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko.. na jedzenie
porponuje makaron z sosem pomidorowym tz koncentrat przyprawiony. To i dluzej przetrwasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenteczka
wezme z domu kompot i makaron kupie, cos na kanapku, sos......w sumie good

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że się da
4 dni to czas kiedy nie musisz koniecznie kupować artykułów chemicznych, papierniczych, tekstylnych itp. tylko jedzenie i ewentualnie przejazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenteczka
po odliczeniu tyle na zarcie mi zostanie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz to duzo kasy
kup se kasze i przyprawy, ew. kawalek mieska i masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooooo
pewnie że da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa pomidorowa z ryżem
ugotuj na 4 dni i po sprawie :P duży garnek,włoszczyzna , koncentrat pomidorowy,kości od schabu,pieprz,sól, mały liść laurowy,łyżeczka cukru,kilka "ziarenek smaku" a później woda ,mąkai troszkę smietanki na zaklepkę + ugotowany osobno ryż lub makaron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLenaMagda
No nie wiem. To dla mnie jedne normalne zakupy typu chleb, wędlina, ser, pomidor, keczup, jakiś serek do smarowania, parówki, sok. A co z obiadami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstudenteczka
i jakis kisiel wezme z domu budyn chyb i jakos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6969696969696969696969696
Pewnie ze sie da!! Kilo ryzu w paczce a nie w woreczkach 2,50. Paczka makaronu w taniej sieci sklepow (np Real 90gr.) Kilo jablek 2zł, Pol kilo mortadeli 6zl,. 2Kilo ziemniakow-2zł. Chleb poszukaj w tanszych piekarniach za 1,35 mozna kupic. Bialy ser na wage np.10dkg to cena 1,40zl.Dzem 2zł.Smietana 1,40mala. Sniadanie kanapki z mortadela. obiad ryz z jablkami kolacja makaron z serem. sniadanie kanapki z pozostalym serem, obiad kartofle ze smarzona mortadela Kolacja ryz z dzemem.lub kanapki z dzemem. Dalej jadlospisu niebede pisac ale mozna wiele jeszcze wymyslic. Poowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
To trzeba lubić takie taniochy. I w ogóle takie jedzenie. Z tego co wypisała 69696969 (coś tam) smakowałaby mi tylko kanapka z serem białym. A z tego zestawu to zrobiłabym ten biały ser ze śmietaną i dokupiła szczypiorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaki olej - robisz frytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenteczka
frytek nie lubie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 20 zl
kupisz 2 kg jablek - 2 zl. (jablka sa po 1 a nie po 2 jak ktos pisal) paka makaronu paka ryzu piersi z kurczaka sos pomidorowy chleb i troche wedliny albo pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
no jasne że się da kapuśniaczek z ziemniakami kosztuje 4 zł za gar. Do tego kilka parówek z marketu ( ale nie nalezy wnikać z czego robione) i za niecałą dychę masz obiad na 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqyu
spokojnie można przezyc nawet dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
wychodzi 6 zl na dzien, masz jakies jedzonko w domu? podtsawa to ryz makaron ziemniaki, jakis sos nawet z troebki, ziamniaki i jajka sadzone, makaron z jajkiem, wiem ze to niezbyt dobre ale jak musisz to przezyjesz kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek z bagien
Kurde tyle to nawet na sztuke jarania nie starczy,jak mogłaś doprowadzic sie do takiej nędzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×