Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dama we mgle

PREZENT SWIATECZNY DLA 9 LATKI

Polecane posty

Witam .mam odwieczny problem co kupic by było funkcjonalne i sprawiło radośc mojej córce.Reklamy kusza róznymi grami,gadzetami i wszystko wyglada tak znakomicie.Czy macie jakies typy? Ja myslałam o macie do tanczenia podpinaną pod komputer czy ktoś to z was ma?Jak sie sprawdza?Warto kupić? A moze jakieś inne sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mata do tańczenia? Czyli córeczka lubi tańczyć przy muzyce :) No to może zamiast w stronę maty pomyśleć o jakimś instrumencie? 9 lat to odpowiedni wiek, żeby zacząć edukowac dziecko muzycznie. Ja bym kupiła jakis niewielki keybordzik i patrzeć co się będzie działo :) Takie niwielkie klawisze kosztują w electro.pl już 250zł, więc warto. A nuż mała odkryje w sobie talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaaa
Radzę kupić coś mądrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mata jest całkiem fajnym pomysłem. Sama niestety nie wiem, która jest najlepsza, ale z pewnością można na rynku znaleźć coś dobrego, bo oferta jest olbrzymia. A może jakiś fajny program karaoke i dobry mikrofon? Połączysz zabawę z nauką języka - można dziś ściągnąć mnóstwo angielskich piosenek. Myślę, że to pobudzi chęć nauki tego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keybord pomysł przedni tylko ze 25ozł to spory wydatek jak na prezent pod choinkę.Chciałabym sie zamknąc max w sumie 150 zł. Tych mat do tanczenia jest na allegro zatrzęsienie tylko pytanie która jest najlesza?:) Córka lubi również rysować,ale tak bardzo kreatywnie sa moze jakies zestawy do nauki rysowania?Jak to sie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie przyłacze do prośby
mam podobny dylemat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojej 9 latce myslalam kupic w tym roku mikroskop:) keyboard dostala na komunie i bierze lekcje gry, gitare ma, mysle ze niedlugo zacznie interesowac sie mikroswiatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwanek prawdziwy
ja proponuję węgielkowe guziczki. dla takiej małej dziewczynki będą jak znalazł. można ew. polecić sztuczny śnieg, bo pozwala poczuć zimę wtedy gdy jej nie ma. ja sam przez większość roku muszę z takiego korzystać, żeby się nie rozpuścić. a jak prawdziwy jest na dworze, to i tak trzymam ten sztuczny w domu, bo świetna zabawa może być zawsze z takim śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
mam to samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×