Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VB

USTALMY. KAŻDY TEMAT ZAŁOŻONY PRZEZ POMARŃCZĘ TO PROWOKACJA.

Polecane posty

Tylko tematy założone przez długo funkcjonujący czarny nick mogą być w miarę wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a własnie że orange
nie p1erdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuujjjjjjjjjjjjjjj
spadaj durna przerwo miedzy palcami 90 i nie prowokuj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie Ci, co nigdy nie wysyłali listu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuujjjjjjjjjjjjjjj - nie mam zwyczaju prowokować psychicznie chorych cweli. Nigdy nie wiadomo co takiemu świrowi jak ty odwali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwoq3jrvhb
kolejny krok poglebiajacy dyskryminacje "pomaranczy" na kafe :o nie wszystkim chce sie zaczerniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po diabla mi czarny nick
mozesz mi wytlumaczyc? pisze pod pomatranczowym 4 lata, bez wulgaryzmow i prowokacji. PO CO CZARNY NICK!? - prosze o wyjasnienie tych, co uwazaja ,ze jest to wazne. Czy zeby mowili ze przerwa kocha sie w amancie czy inne takie? albo szukali zony dla prawiczka? jakies ciagoty do "sławy"? Bo naprawde nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym chciała wiedzieć
założenie czarnego trwa pół minuty i nie trzeba do tego specjalnej inteligencji, więc nie wiem czemu ktoś czuje się lepszy. Jakbym chciała prowokować albo brać udział w topikach "tylko dla czarnych ników" to mogę sobie codziennie nowy czarny nik zakładać. Parę razy zresztą założyłam, ale nie chciało mi się hasła za każdym razem wpisywać. Sława w rodzaju Prawiczka czy Jani też mnie jakoś nie kręci. Ale z ciekawości spytam: co z tego macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwoq3jrvhb
czarny nick=lepszy wg uzytkownikow a jesli dodatkowo ma duza liczbe "postow" na koncie, to juz w ogole ale najlepsze jest to, ze podobno to nie sa posty, tylko liczba logowan... :D jest jednak duzo takich nickow, ktore nie lekcewaza "pomaranczy" przeciez wlasnie niektore takie nicki sa na kafe do dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×