Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamadzieci

czy jestem odosobniona?

Polecane posty

Gość mamadzieci

ech, sama juz niewiem czemu ja tu pisze... moze zeby sie tylko wygadac??Dzis maz sie zapytal mnie co bym chciala dostac pod choinke, a ja tak mysle, mysle i mysle.... i nic nie wymyslilam.POtem doszlam do wniosku ze ja nie mam adnych marzen. Tzn mam juz wszystko o czym marzylam, dom, dzieci zdrowe i kochanego meza przy sobie. I zauwazylam ze ja nic nie robie dla siebie, nic w sumie nie kupuje bo wole dzieciom cos kupic, jakas zabawke, ubranie niz sobie. Tzn mowie tu o takich rzeczach ktore nie sa niezbedne, wiadomo co trzeba to kupuje ale to co mialo by mi sprawic radosc to nie. Nawet nie wiem co to mialo by byc.Czasem widzac cos w sklepie stwierdzam ze owszem, chcialabym to ale na tym sie konczy. Ale to nie sa takie prawdziwe marzenia, tylko takie codzienne zwykle sprawy. Nie mam nawet zainteresowan, chobby. Maz ma ich wiele, wedkarstwo, samochody, komputery, elektronika i inne takie. A ja nie mam nic, moimi zainteresowaniami sa dzieci i rodzina, ja dla siebie nic nie chce procz tego zeby inni mi bliscy mieli wszystko co chca.Nie uzalam sie tu, bo wlasnie mi z tym dobrze. Lubie zajmowac sie domem, dziecmi, lubie byc tzw kura domowa. Pracuje dorywczo, ale wiekszosc czasu spedzam w domu.I tak mnie to wlasnie zastanawia czy to normalne??Ze chyba jestem stara nudna baba ktora nie ma nawet jednego konkretnego zainteresowania ani chobby, nie ma nic co lubi robic w wolnym czasie procz codziennosci. Ze jestem taka nijaka... moim jedynym aktualnym marzeniem jest wyjazd na wakacje nad morze, gdzie z mezem i dziecmi jeszcze nie bylismy nigdy, ale czy to mozna nazwac marzeniem??To takie prozaiczne... sama sie zastanawiam jaka jestem dziwna i czy wogole normalna. Wiem ze maz mnie bardzo kocha, dogadujemy sie wspaniale razem, i zyje nam sie swietnie juz ladnych pare lat.Ale zaluje ze nie umiem podzielic choc jego jednego z zainteresowan lub zainteresowac go czyms z mojej dziedziny, bo czegos takiego niema.Zebysmy mieli kolejna wspolna rzecz, ktora by nas bardziej polaczyla...???Czy ja jestem jedyna taka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×