Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pablo78

czy ona w końcu da szansę mnie i sobie?

Polecane posty

Przed 2 laty spotykałem się z pewną dziewczyną. Po jakimś czasie stwierdziłą, że nic z tego bo ona nie potrafi zapomnieć o swojej miłości, którą straciła. I że może za jakiś czas. Nie spotykaliśmy się potem przez 2 lata. od kilku mies. widujemy się regularnie- chyba że jej coś wypadnie (wtedy tłumaczy, dlaczego nie,obiecuje że nastepnym razem na pewno). 2 tyg. temu wyjawiłem jej, że mi zależy, że wciąz o niej myślę. Odparła, że nadal nie może się pozbierać tak do końca, że wciąz potrzebuje czasu, że jest dobrze tak jak jest- gdy nic nie wyznaję, nie wywieram nacisków, gdy po prostu się spotykamy. Nie chciała nawet powiedzieć, dlaczego w takim razie się ze mną znów spotyka. Powiedziąła jedynie, że za jakiś czas mogę znów zapytać , czy czas coś pomógł, że teraz mi nie odpowie czy się ze mną zwiąże. I nie odpowie mi na to za parę tyg. żebym nie naciskał, nie robił wymówek, bo tym nie osiągnę niczego. I żebym się tą całą sytuacja nie pzrejmował, bo czas pokaze, on tu jest najważniejszy. Co o tym myślicie? Jak się zachowaliibyście na moim miejscu? Jak myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×