Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka_28

Farby do wnętrz - pomóżcie wybrać

Polecane posty

Gość Anka_28

Zbliża mi się remont, muszę odświeżyć i odmalować kilka pomieszczeń. Zupełnie nie wiem jak się zabrać do tego całego malowania, włącznie z wyborem farb i kolorów. Liczę na rady i wskazówki z waszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archi
Ofetę ciekawych farb możesz zobaczyć w kategorii ściany na stronie www.roomdesign.pl może to akurat to co CI się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endriuopol
Koleżanko, jak nie masz pojęcia o malowaniu, to wezwij lepiej malarza. Nie raz spotkałem się z z ludzmi wzywającymi malarzy, po swoim malowaniu. Efekt to podwójny wydatek. Jeśli jesteś taka ambitna, to wybór farb głównie będzie zależał od portfela jaki posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjjjj
polecam farby nobiles - świetnie się maluje, super paleta kolorów i nawet komuś kto niema pojęcia o malowaniu wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij od wyboru koloru ścian, ja polecam jakieś jasne i ciepłe kolory, jak na przykład żółty albo zielony. te kolory kojarzą mi się z wiosną i dlatego je bardzo lubię:) Jeśli chcesz urozmaicić swoje wnętrze i ściany możesz zawsze poprzyklejać jakieś fajne naklejki, wtedy Twoje ścieny nabiorą nowoczesnego wyglądu. Naklejki takie możesz kupić w sklepie fabrykaform.pl. Moim zdaniem jeśli chcesz zmienić kolor ścian wybierz taki kolor, który najbardziej lubisz:) Takie jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolciak30
a może coś z barw natury byś wybrała? ładne kolory mają a jednocześnie są wydajne i nie chlapią podczas malowania co w twoim przypadku będzie dużym plusem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czambałama
A ja preferuje żywe kolory. Turkus, łosoś. Ecru i biele jakoś do mnie nie przemawiają, ale to tylko moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el Malarioo
Musisz się rozejrzeć troszeczkę, popytać, poszperać w necie... Porozmawiaj z koleżankami może one podrzucą Ci jakiś innowacyjny pomysł. Ja ostatnio byłem na kawie u koleżanki z pracy i podsunęła mi cudowny pomysł na aranżację mojego salonu. Pomijając wszystkie inne aspekty skupię się na ścianach i farbach. Zastosowała u siebie farby Magnat, z jakimiś takimi wzorami, które można dokupić. Doskonały pomysł i urozmaicenie. Pierwszy raz się spotkałem z takim rozwiązaniem. Podjąłem decyzję na wiosnę rozpoczynam odnawianie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta Wierzbicka
warto jeszcze dodać, że paleta barw farb magnat inspirowana jest kolorami kamieni szlachetnych więc tym bardziej wzrasta ranga takich pomalowanych pomieszczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal2000
Hmm kamienie szlachetne ;-) Jako fachowiec i przedstawiciel płci męskiej powiem szczerze ze aż tak głęboko nie wchodzę w te palety barw ;-) Kobiety podobno troszkę inaczej postrzegają świat niż faceci. Ja cenię tę farbę za naprawdę doskonałą jakość, oczywiście kolory również są bardzo ładne, ale wybór kolorystyki pozostawiam klientom, a najczęściej klientkom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×