Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mooniśka

Zmiana religii

Polecane posty

Chcialabym wiedziec co o tym myslicie?? Bo zastanawiam sie czy nie przejsc na islam moj facet jest muzulmaninem napewno ulatwiloby to nam zycie ale nie jestem do konca przekonana.. jest tu ktos kto zdecydowal sie na taki krok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten Twój
muzułmanin nie przyjąłby Twojej religii ?? Przeciez to też by Wam ułatwiło życie, prawda ?? Jak nie jesteś przekonana ,to tego nie rób. Po co masz zadawać gwałt swojej psychice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Zgadzam się - uważam, że jeśli nie jesteś pewna, nie powinnaś tego robić. To powinno wynikać z prawdziwej potrzeby, a nie ze względów praktycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty właściwie wiesz
o tej religii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby w czym wam to
ułatwi życie? Poza kilkoma obrzędami, jak ślub, chrzest itp., które są raptem kilka razy w życiu, to czy małżonkowie są tej samej religii nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne czy
praktykujesz, czy nie. Ważne jest to, czy po przyjęciu islamu bedziesz praktykować ? Bedzie to wypływac z Twojego serca, czy tylko poświęcisz się dla Twojego faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zacznijmy od tego ze ja juz zyje jak muslim, kieruje sie zasadami zawartymi w Koranie.. wiec chodzi tylko o akceptacje bo wiem ze tego nie bede miala np ze strony rodziny.. a moje babcie to chyba by dostaly zawalu gdyby sie dowiedzialy.. wiem ze wielu ludzi nie ma dobrego zdania o islamie niejednokrotnie rozmawialam o tym.. ale wiekszosc ludzi nie ma wiedzy ponad ta o terroryzmie czy biciu i ponizaniu kobiet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiesz co? daruj sobie..jak ty jestes z chrzescijanstwem na bakier to w islamie ci sie polepszy? daj spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katolicyzm jest religią restrekcyjną, islam jest kilkakrotnie większą, a zarazem nie znoszącą sprzeciwów. Wejdziesz w islam to wyjdziesz z niego tylko nogami do przodu, po wyjątkowo niemiłej śmierci przez ukamienowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale wy jestescie plytcy.. tak jak mowilam nic nie wiecie o tej religii szkoda tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkkkk, płytcy, a ty nawet , żeś nie określiła , jaki to islam ma być...z dwóch wielkich odłamów, a różnią się one od siebie , bardzo, może bardziej niż katollicyzm od prawosławia, cieńka dziewuszko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem na czym polega roznica miedzy sunnitami a szyitami wiec nie sprawdzaj tutaj mojej wiedzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×