Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TokioParis

Uwaga feromony !!!

Polecane posty

Jestem po randce z nowopoznanym facetem , zrobil na mnie nie lada wrazenie , ale stalo sie cos co nigdy przedtem ... Otoz pachnial na kilometr jakims takim podejrzanym zapachem ... bardzo pieknym , kuszacym , cisnienie natychmiast mi podskoczylo , serce walilo jak szalone , myslalam ze sie na niego rzuce ! Nie myslalam o milosci tylko o seksie co do mnie nie podobne ,ale rozsadek wzial gore, opinia ocalona ... Ale To chyba byly feromony ! Czy wy tez tak mialyscie ze pod wplywem zapachu meskich perfum wstapil w was demon ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie demon
ale pod wplywem jednego zapachu cisnienie mi skakalo w gore ;) tak jakos dziwnie ten zapach przyciagal mnie do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam feromonów ze sklepu http://pherowin.pl, spróbowałam i działają, z tego co gdzieś czytałam w jakieś porównywarce mają wysokie stężenie i pewnie dlatego są skuteczne, uważać trzeba na feromony z allegro chociaż są tanie to nie ma tam prawie w ogole feromonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie feromonem najlepszym jest dobry prysznic i gotowy do zadania przyjemności Wacuś . Muszelka zawsze się otworzy na jego widok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego to ludzie nie wymyślą, aby dać nadzieję samotnym i zakompleksionym :P Tylko idiota nabierze się na takie wynalazki o działaniu placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzę używać feromonów, ja się popsikałem ponad rok temu i do dziś z domu wyjść nie mogę, bo napalone laski stoją przed blokiem i jak tylko wyjdę to rzucą się na mnie i mnie zgwałcą. Zapach jest tak silny, trwały i skuteczny, że zwabia do mnie laski z promienia 20km od mojego miejsca zamieszkania. No masakra po prostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuuuu213
smiejecie sie a pheromax i chikara dzialaja naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgrinz25
sa badania, ze to nie jest placebo. ale rozumie, nie każdy urodził się od razu magistrem inżynierem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen
A działają przez internet te feromony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×