Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolanta 33

wyprowadzilam sie-czy to na niekorzysc w sadzie?

Polecane posty

Gość jolanta 33

moj maz od ponad 3 lat spotyka sie z mlodsza kobieta, mam bilingi rozmow, beda swiadkowie z ich spotkan... podobno to nie ma znaczenia dla sedziego, bo to ja sie wyprowadzilam wiec niby z mojej winy ustalo pozycie , wiez gospodarcza i emocjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groteska 123433
po co sie wyprowadzalas bylo poczekac do zakonczenia rozwodu oczywiscie z jego winy, az tak bardzo ci sie spieszylo, ehh ja bym mu nie darowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta 33
wyprowadzilam sie bo nie moglam dluzej zniesc zlosliwosci meza i tesciowej, niew moglam dluzej patrzec jak stroi sie dla tej panienki, jak na imporezy rodzinne chodzi z nia ..... o rozowd wniosl moj maz po 8 msc od mojej wyprowadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
nie sądzę. Idź w stronę stwierdzenia, że stosował przemoc psychiczną, od jego zachowania i trójkąta jaki ci zafundował popadłaś w depresję i wyprowadzka była dla ciebie zasugerowanym przez psychoterapeutę sposobem na powrót do równowagi psychicznej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze sie wyprowadzilas nie bedzie mialo dla sadu znaczenia. wiez emocjonalna mogla ustac nawet jak mieszkaliscie ze soba - co ma piernik do wiatraka. powiesz, ze sie wynioslac bo nie moglas juz patrzec ani sluchac jak sobie slodza przez telefon - i po krzyku. glowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nie daj
sobie wcislać kitu przez kutasa i jego mamuśkę miałaś prawo się wyprowadzić, bo... tu wymieniasz w jakim żyłaś piekiełku, a świadkowie, że Cię zdradzał są potrzebni... i przestań się bać gnoja, bo on tylko na to liczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×