Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfhfhfhfhfhfhfhfhfhfhhfh

CO SĄDZICIE O TEJ SUKNI ?

Polecane posty

śliczna i elegancka wcale nie wsiowa tylko klasyczna a wsiowe to są te z różnymi kwiatkami upięciami i innymi pierdołkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pierwsza biala jest bardzo ladna. ja rowniez kupilam uzywana suknie Cymbeline za 800zl i bylam zadowolona. sprawdzalam tez w wypozyczalni ale chcieli 500 zl plus dodatkowo placi sie za pralnie czyli nie jest tak strasznie taniej, a tak naprawde w wypozyczalni nie bylo z czego wybierac. ta bezowa, lub ecru jak kto woli ma sliczny fason ale kolor jest niebardzo, wyglada jak brudny... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie i nie
bardzo ladna, przynajmniej panna mloda nie wyglada jak tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna suknia piękna panna
młoda w sukni, piękny welon (kurczę, że takiego nie miałam) :) Rzadko to mówię. Właściwie to prawie nigdy (większość sukien jest na jedno kopyto, a panny młode zazwyczaj wyglądają bardzo pospolicie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna suknia piękna panna
młoda w sukni, piękny welon (kurczę, że takiego nie miałam) :) Rzadko to mówię. Właściwie to prawie nigdy (większość sukien jest na jedno kopyto, a panny młode zazwyczaj wyglądają bardzo pospolicie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna suknia piękna panna
młoda w sukni, piękny welon (kurczę, że takiego nie miałam) :) Rzadko to mówię. Właściwie to prawie nigdy (większość sukien jest na jedno kopyto: gorset i dół w kształcie litery A, a panny młode zazwyczaj wyglądają bardzo pospolicie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×