Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdasfas

3 tygodniowe malenstwo zachłystuje sie podczas karmienia piersia

Polecane posty

Co robic? Bardzo sie boje. lekarz i położna mówią, że to normalne , że maluszki tak maja. Co mam robic jak dziecko nie raz, az przestaje oddychac? Pomózcie, moze tez macie takie doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka to jest normalne,ze dzidzia sie czasem zakrztusi.Moja córcia ma juz ponad miesiac i mam z nia podobny problem,wtedy szybciutko przez ramie przełóż bobaska i poklep go po pleckach.Napewno pomoże-powodzonka.Nie stresuj sie wszystko bedzie dobrze-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąsnie mi tez tak tlumacza, ale jak mam nakrmic małą to, az cała sie trzese ze strachu ze to sie moze powtórzyc. Boje sie, ze cos jej sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może trzymasz swojego maluszka w pozycji zbyt poziomej? A karmisz piersią? Bo z kolei przy butelce to koleżanki córcia też się zachłystywała. Okazało się że miała zbyt dużą dziurkę w smoczku i za szybko leciało :) To tylko takie moje sugestie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze masz za duzo
pokarmu,ja tak mialam,doslownie sam wyplywal i maly sie krztusil wtedy zawsze troszke sciagalam i juz tak mocno nie lecialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój synek bardzo się krztusił
jak karmiłam go na siedząco. Spróbuj karmić go przez jakiś czas na leżąco raz na jednym raz na drugim boku. U mnie pomagało. Był wielkim łakomczuchem, cały czas domagał się piersi, przejadał się mocno aż chlustało z niego i właśnie w takich momentach jak karmiłam go siedząc w fotelu krztusił się za każdym razem. Na leżąco nawet jak mocno ulał w trakcie karmienia to nigdy się nie zakrztusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XIUSzfPdC4TKkqPIjhfwIiWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×