Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna9999999

żony alkoholików, jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość niepewna9999999

chciałam zapytać.....jak sobie radzicie....jak .....ja się boje,ze kiedys sytuacja mnie przerośnie...ze wszystko zwali sie z hukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współuzależniona12
życie z alkoholikiem to życie na bombie ,nie wybucha ale cały czas tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współuzależniona12
niepewna ,żyjąc z alkoholikiem wcale nie można powiedzieć ze sobie daję radę ,wcale nie daję rady ,jest przesrane,chętnie pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolko
JA MAM przepis,sposób na alkoholika -MIEĆ GO W DUUPIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanyafryka
kant dupyy ,a pomyślałeś ,że nie jesteśmy same ,są jeszcze dzieci ,dość duże które nie chcą byśmy tatę zostawili .mamy myśleć o sobie ?by móc znaleźć drugiego faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kant
Powiedzcie sobie wreszcie szczerze,ze to wcale nie dla dzieci. Mam w rodzinie alkoholika,zona siedzi z nim dla kasy,on zarabia nadal i to bardzo dobrze,popoludniami i wieczorami zmienia sie w potwora,nie dociera do niej,ze krzywdzi dzieci,ciągla slysze,ze to dla ich dobra,załosne Wynagradza sobie wszystko zakupami,dzieciaki ubrane ,najedzone,mają co da sie kupic ,tylko mają tez nerwicę -tiki, nadcisnienie/na lekach/,mlodsze sika do lozka/nastolatek/,ale przeciez dobro dzieci jest najwazniejsze:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznickowa/////////
łatwo powiedzieć ,trudniej zrobić wcześniejsze wypowiedzi mają mężów alkoholików ,pewno nie ,wiec są bardzo mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeglądamy się w innych
nikt nie powiedział, że ma być łatwo dzieci dorosną i same będą miały żal o to, że zbyt długo ten marazm trwał - co mogą teraz, nie są świadome tego jak to działa i jaką czkawką i skrzywieniem odbija się w przyszłości... "mamy myśleć o sobie ?by móc znaleźć drugiego faceta ?" tylko na pierwsze pytanie odpowiedź brzmi TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAKZE POPIERAM KANT
Jestem DDA i jestem także alkoholiczką, nie pije 4 lata ukończyłam terapie, pomagam w grupach wsparcia itd moge Wam tylko napisac żebyscie sie zwróciły jak najszybciej na właśnie taką grupe wsparcia dla rodzin alkoholików. Takich grup szukajcie w poradniach odwykowych w waszych miastach,. Nie bójcie się tam pójść, tam nikt nie bedzie was krytykował, czy sie z was wyśmiewał. Tam poznacie ludzi z takimi samymi problemamy, nauczycie się od specjalistów jak powoli sobie z nimi radzic. Wiem że to trudne i wydaje się nimożliwe ale naprawde poczujecie ulge po kilku spotkaniach . Pomoc specjalistów pomoże wam przetrwac najćięższe chwile i bedziecie sie uczyc jak powoli wybrnąć z tego gówna, bo bez wątpienia alkoholizm to GÓWNO. Wiem że to zabrzmi absurdalnie ale Wy jesteście współuzależnione i wcale nie chodzi to o to czy pijecie. Wam rodzinom alkoholików tak samo potrzebna jest terapia jak i alkoholikom. Kobiety nie marnujcie czasu idzcie na takie spotkanie to naprawde pomaga. Zacznijcie zmieniac tą sytuacje od siebie a z biegiem czasu bedzie lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na Imię Malwina lat 26, szczupła i zgrabna, 171cm wzrostu, jędrna pupa i długie seksowne nogi. Szukam faceta na gorace spotkania sponsoring lub załozenie rodziny. Jeśli jest jakiś sympatyczny facet który chciałby ze mna porozmawiać prosze zarejestruj się tu http://sextelefonik.pl/malwina i wyszukaj mnie na portalu randkowym mój nik to: Malwa26x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×