Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karollaa266

Jak szybko odgrzać krokiety?? Czy w piekarniku nie wyschną?

Polecane posty

Gość karollaa266

Chciałabym zrobić na imprezkę urodzinową krokiety (moje pierwsze więc mam nadzieję, że wyjdą - z farszem grzybowo pieczarkowym) chciałabym je przyrządzic dzień wcześniej inaczej nie zdążę. Tylko nie mam mikrofali - jak więc je odgrzać? Jak w piekarniku to w jakiej temp. i jak długo żeby skórka nie zrobiła sie twarda? Będzie ich ze 20-25sztuk. Gdyby ktoś miał jakieś rady dotyczące farszu itp. piszcie na pewno skorzystam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa266
I czy lepiej je swijać w tradycyjny rulon czy składać w trójkąty (na pół i jeszce raz na pół)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa266
o rany ale byk :o * ZWIJAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa266
a farsz oczywiście z kapusty i grzybów a nie grzybowo-pieczarkowy. Rany co sie ze mna dzieje chyba mnie stres zżera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa266
Chciałam zrobić połowe z farszem mięsnym ale obawiam się, że nie wyjdzie mi dobre. Ostatnio na weselu jadłam pyszne aromatyczne krokiety i ten barszczyk i rosół mmmm niebo w gębie jak te kucharki potrafią pysznie gotować... cziekawe czy ja kiedykolwiek chociaż w połowie będę tak dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa266
MADUSIA - jak dużo tego farszu nakładasz? Taka "kopiatą" łyżkę wystarczy czy będzie mało? Czy jesteś w stanie mi podać ile powinnam kupić pieczarek i kapusty żeby wyszło 20-25 krokietów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa266
dzieki wielkie za pomoc!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×