Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemowa dziewczyna

Wstydze się swoich małych piersi

Polecane posty

Gość problemowa dziewczyna

Nie będę pisała ile mam lat, ale nie mało, poznałam fajnego faceta, spotkaliśmy się kilka razy, wiem,że niedługo dojdzie do zbliżenia....., i zaczyna się problem, bo mam małe piersi, rozm. A,( na co dzień chodzę w push-upach to oczywiste), poprostu wstydzę sie przed nim rozebrać, bo na pewno się rozczaruje :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zacznij
chodzic bez stanika:) podnieci sie widokiem Twoich starczacych sutek i przy okazji zobaczy ze masz małe piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa dziewczyna
to mój odwieczny kompleks, chyba nie stać mnie na coś takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj najwspanialsza dziewczyna (niestety nie jestesmy juz razem) z ktora bylem potwornie sie wstydzila ze ma male a ja takie lubie - moze on tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie przełam
mi tez było ciezko na początku a teraz nawet nie pamietam o tym. ostatnio kolega nazwał mnie nimfomanka ale to raczej nie z tego wzgledu a nic ku temu by mnie tak okreslac chyba nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa dziewczyna
ale ja bez push-upa to prawie deska, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uparciuchu, seks jest w glowie w oczach w dotyku w tobie ... nie przejmuj się piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Twój chłopak
pokaż Skarbie fotkę :) będę już przygotowany.A przy okazji - mam małego peniska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małym cyckom też nie brakuje skowyrności. Lubie małe i średnie- ze wskazaniem jednak na małe. Nie przejmuj sie. Sex jest w głowie a nie na cyckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ostatnio spotykałem się z dziewczyną, która była szczupła, bardzo zgrabna ale miała piersi małe do tego stopnia, że zastanawiałem się czy w ogóle je ma ;D Spokojnie, miała miała były małe, jednak jak się okazało nie to było problemem ;) Była strasznie drętwa w łóżku :/ A więc głowa do góry, uwierz w siebie i nie wstydź się swojego ciała bo przez to możesz się zamknąć w sobie i to chłopaka odstraszy a nie Twoje piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa dziewczyna
Do tego brzydko pachnie mi z pochwy i bardzo sie tego wstydze :(:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasssan
wiele dziewczyn ma takie kompleksy ktore sa zupelnie bezpodstawne, pokaz jakies zdjecie to zobaczy sie czy ty masz naprawde powod do strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×