Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooko

Mobbing - powoli pękam-

Polecane posty

Gość oooko

Pracuje czasowo przez agencję (w UK) i nie jest to szczyt moich marzeń - praca w fabryce na nocną zmianę i mam problem. przyczepiła się do mnie kobieta - nic nie zrobiłam jej, 2 razy pracowałam na linii. Mobbinguje mnie - mści się za to, że zmieniłam linie, gdy miałam pracować z nią 3 raz po prostu poprosiłam o zmianę linii - nie tłumaczyłam dlaczego - wszyscy jak okazuje się znają chorobliwą wredność tej osoby. Ona poczuła się tak urażona, że buntuje wszystkich przeciwko mnie - gada, ze ja chodziłam na nią na skargę - w życiu na nikogo nie skarżyłam i nadal nie chcę - zresztą firma nic nie zrobi, bo jestem czasowo zatrudniona . Pilnuje co robię, jeśli coś mi nie wychodzi(taka sytuacja była dokładnie raz) komentuje to do tych, co mi pomagają, że za nic kasę biorę.Ludzie mnie nie znają, wielu jest pracowników, którzy znają ją z miasteczka gdzie prawie wszyscy mieszkają i ja czuję dokładnie to, co ona robi - wyklucza mnie, ośmiesza - muszę wytrwać do 23 grudnia. Jak to zrobić. firma co prawda szuka na nią haka, ale ja nie mam w sobie potrzeby zemsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bym uciekla stamtad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oookoo
nie mam za bardzo gdzie;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oookoo
Niestety nasza rodaczka:( Wszyscy Ci, którzy ją długo znają mówią, że tak wrednej osoby nie znali w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×