Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leniwa małpa

Był ktoś na Rewersie - warto?

Polecane posty

Gość wczoraj byłam
wg mnie warto ale to zależy jakie kino preferujesz bo jeśli np kino akcji to nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam i nie warto iść
Film mocno przereklamowany. Śmiem stwierdzić że to kolejny pseudoartystyczny syf. Słaba gra aktorska, wiele niedociągnięć w scenariuszu, wiele nieścisłości. A kompletną żenadą jest że film jest czarno-biały. No kurde żeby w XXI wieku czarno-białe filmy robić bo nie stać na kolorową taśmę to kompletna amatorszczyzna. Film zupełnie o niczym. Ani ni jest to komedia, ani dramat, ani nawet obyczajowy (wymaga realizmu). Nie śmieszy, nie wzrusza, nie skłania do refleksji. Pozostają jedynie dwa pytania: po co? i skąd tyle nagród? Nie polecam filmu, zmarnowałam tylko 2 godziny życia i parę złotych na bilet. W Polsce naprawdę kręci się genialne komedie, choćby Testosteron, Lejdis albo Poranek Kojota czy Chłopaki nie płaczą a tu taka klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj byłam
to przerażające, że film o czasach potwornych, ze swietną kreacją Buzek i Jandy, z niebanalną fabułą określany jest jako syf. No ale nie jest to film dla wielbicieli pustych i płytkich komedii. A w Rewersie jest i humor ale do jego odbioru trzeba mieć odrobinę intelektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam wczoraj na tym filmie.Faktycznie dość specyficzna czarna komedia.Jak dla mnie średni,ale wiadomo zalezy co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×