Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sexonator

jak przekonać dziewczyne do loda

Polecane posty

Gość gość
po obejrzenie wszystkich części 50 twarzy teraz każda ma wymagania a lodzik drogi jest przecież. Jak nie jesteś Grayem to co najwyżej na misjonarza 1-2 w tygodniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są kochane. Wspaniałe robią lodzka i jeszcze to super przyjemne lizanie jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy poznałem moją partnerkę to na początku był tylko seks tradycyjny. Miałem ochotę wyliać jej cipkę ale bałem się jej reakcji. Niepotrzebnie. Pewnego razu w trakcie intensywnych pieszczot jej nagiego ciała ona mi po prostu bez słowa podstawiła swoją cipkę do lizania. Dopiero po kilku miesiącach ona mi się odwdzięczyła i zaczęła mi robić loda. Do niczego jej zmuszałem. Wszystko przychodzi z czasem. Potem zaczęła robić mi dobrze ręką aż do wytrysku czyli waliła mi konia, czego wcześniej unikała.Do połykanie spermy czy spuszczania się na twarz nigdy jej nie zmuszałem. Gdy czasami pierwszy strzał miał miejsce w ustach to po prostu wypluwała. Jakieś odpryski spermy na twarzy nie były problemem. No i w końcu odkryliśmy anal, ale tą delikatną wersję czyli rimming oraz pieszczenie oczka palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizak
Musisz ją mega podniecic wtedy puszcza hamulce powoli bez pospiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 17 43
100%%%%% racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizak1
Nie finiszuj nie wchodź za wcześnie ona ma oszalec wtedy pozwoli na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Kup loda rozsmaruj po jej ciele i zlizuj :) Tak ją przekonasz do zimnych pieszczot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizak1
Ale ciepłego loda kup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ek
Dnia 30.11.2009 o 00:56, Gość właśnie nie mów za dużo napisał:

bo to w...iające. Mój facet w kółko mówi że chce loda, może bym mu nawet zrobiła, bo robi mi świetną minetę, ale jak tak w kółko o tym gada i to takim władczym tonem - tylko oddala ten moment.

ty glupia ...o ... ci na suke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coooooo. Jak można nie chcieć robić loda komuś, z kim się spotykasz. Przecież to część gry, poza tym wydaje mi się, że miło jest zrobić przyjemność bliskiej Ci osobie. Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anus
Dnia 30.11.2009 o 00:59, Gość boleck napisał:

Z kobietami trzeba stanowczo. Za kudły i mówisz "klękaj ... do miecza". One to lubią.

Hahahaha padlam 

Podoba mi się Twoje poczucie humoru:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trzeba być pewnym siebie podejść do niej nago powiedzieć weź do buzi z połykiem a jak się opiera to złapać za szyje i wepchać na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2018 o 01:36, Gość gość napisał:

Gdy poznałem moją partnerkę to na początku był tylko seks tradycyjny. Miałem ochotę wyliać jej cipkę ale bałem się jej reakcji. Niepotrzebnie. Pewnego razu w trakcie intensywnych pieszczot jej nagiego ciała ona mi po prostu bez słowa podstawiła swoją cipkę do lizania. Dopiero po kilku miesiącach ona mi się odwdzięczyła i zaczęła mi robić loda. Do niczego jej zmuszałem. Wszystko przychodzi z czasem. Potem zaczęła robić mi dobrze ręką aż do wytrysku czyli waliła mi konia, czego wcześniej unikała.Do połykanie spermy czy spuszczania się na twarz nigdy jej nie zmuszałem. Gdy czasami pierwszy strzał miał miejsce w ustach to po prostu wypluwała. Jakieś odpryski spermy na twarzy nie były problemem. No i w końcu odkryliśmy anal, ale tą delikatną wersję czyli rimming oraz pieszczenie oczka palcem.

To odkrywanie z ukochaną jest najbardziej zajebiste w tym wszystkim. I za każdą nową fazą idą motyle. Cudo. My tak wciąż po 15 latach związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×