Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milanistka

Udajecie orgazm?

Polecane posty

Ten waginalny, czy pochwowy, jak go tam nazywaja. Nigdy go nie przezylam. Ale by faceta zadowolic, udaje go. I raczej nie chce mi sie wierzyc w to, ze taki istnieje. Moj orgazm tylko ten lechtaczkowy. I zaden inny. Ktora jeszcze udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co to robisz kobieto? W ten sposób dajesz mylne sygnały partnerowi co Ci sprawia największą przyjemność... rób tak dalej to o prawdziwej rozkoszy jedynie czytać będziesz w głupawych gazetach typu Glamur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, tak naprawde to nie wiem dlaczego to robie.. chyba po to, by pokazac mu, jak mi jest z nim dobrze w lozku. Dobre pytanie, dlaczego to robie? A ty, dlaczego to robisz, jesli to w ogole robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udawanie orgazmu to największy błąd bo jak partner będzie widział że wiele nie musi się starać aby Ci sprawić przyjemność to będzie się coraz mniej starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udajemy
żeby partner wreszcie skończył ...a potem już tylko długo wyczekiwana przyjemność czyli sen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan-stefan
Nie moge dojsc z moja luba - staram sie i nic. Ostatnio zaczalem udawac orgazmy. Ona nie bierze pigulek i zawsze mam prezerwatywe wiec gdy już zasymuluje finisz szybko sciagam ja i wyrzucam. Myslicie, ze sie moze zorientowac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan-stefan
Nie chce zeby pomyslala ze mnie nie podnieca albo nie podoba mi sie. Nie wiem co mam zrobic. Gdy sam sie pobudzam to nie mam problemu z wytryskiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldfemale
tylko wtedy kiedy on myśli, że dochodzimy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie udaje, nawet jak mi się nie chce seksu to i tak w trakcie "wyduszę" . Może za bardzo się stresujesz w trakcie, zamiast uprawiać sex skupiasz się na osiągnięciu orgazmu i go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×