Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

tak ;) a od 10 miejsca wzwyż są już lepsze nagrody.Ja na początku zakładałam żeby dobrnąć do 10 miejsca i wygrać chociaz ten fotel z kocykiem ale teraz dodało mi skrzydeł i to bez red bulla :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka etc
Mama - skoro do 10 stycznia, to spoko, damy rade :) Persephone zrobie niedlugo ten quiz A koleznaki powiedzcie mi, mieszkacie "na swoim" czy z rodzicami? Tak sie pytam z ciekawosci, bo ja po slubie bede mieszkala z rodzicami na szczescie z moimi :) Ale wiaodmo, najlepiej byc na swoim tylko skad wziac te 200 tys na mieszkanie?:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, my mieszkamy sami, ale wynajmujemy. Swojego własnego to chyba nigdy nie bedziemy mieli ;) tu ceny są kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko-ja mieszkam u siebie,3 lata minęły w lipcu,jednak przez jeszcze kolejne 27 lat będzie wisiała nade mną klątwa kredytu hipotecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka etc
Persephone - nas nie ebdzie stac chyba nawte na wynajem, bo narzeczony jak sie po slubie do mnie przeprowadzi to bedzie tutaj najpierw musial znalezc prace ( bo mieszka 500 km ode mnie ), dodatkowo jeszcze studiuje i po slubie jeszcze 2 lata bedzie studiowal wiec kasy za duzo nie bedzie, ale ogolnie u rodzicow nie ejst zle, mamy 2 pokoje, lazieneczke, ale na swoim bylby i tak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka etc
Mama - fajnie masz, ale wlasnie kredytu sie bardzo boje, wolalabym go nie brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony fajnie,i ogólnie prawie sama plusy ale jak dzieci na chwilkę z kimś trzeba zostawić to kicha :O Jeszcze jak sąsiadka jest to zostanie a jesli nie ma to wszędzie ze sobą trzeba brać.Bo mieszkamy w całkiem innej miejscowości niż teściowie i rodzice moi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama hehe jeszcze nie spisz? I widze ze poprzednio zle swoj nick wpisalam a dopiero sie z Lilki smialam, ze zawsze zle swoj nick wpisuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
no mamo! juz 10 miejsce :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
Dziewczynki drogie, zrobiłam Mały quiz wiedzy o dzieciństwie: http://dzieci-prl-u.funtest.pl/ hej zrobilam test :) 3 misjce mam :) Fafelek to ja :) taka ksywka z liceum jeszcze.. do dzis wiekszosc do mnie tak mowi mimo iz 24 latka na karku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fafelku ;) Widziałam, widziałam :) Mamo, ustawiłam sobie opis na gg z Twoim linkiem i teraz się mnie pytają, czy to mój dzieciaczek (chyba z racji imienia) ;) Ale głosują, więc doooobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też,w domu sprzątanie przed świętami,obiadek musze dokończyć ;) wykopcie mnie stąd ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, niech moc będzie z Tobą ;) Mamo, wykopuję! Ale bardzo grzecznie i bezboleśnie ;) Też się muszę ruszyć na wypad do papierniczego, bo będę robiła ozdoby świąteczne i kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×