Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Czesc kochane :) Tez bym musiala wyjsc kupic kilka rzeczy ale tak mi sie nie chce :( ale jednak pojde, coz robic. Lilka - nie martw sie ja dzisiaj ide na nocny duzur:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie przypomnialam sobie ta telenowele o matce i corce itp nasz polski tytul POPROSTU MILOSC A orginalny Por Amor niestety nigdzie w necie nie moge go znalesc MAMO i ja glosujee sama zalozylam pokoik ale jak zobaczylam na ktorym jestem miejscuu fiu fiuu dalekoo dalkoo na szarym koncu wiec stwierdzilam ze lepiej pomoc komus wygrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczynki Ja też mam kupę roboty:o Mamo dwa głosy na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zaskakujące, ile się pamięta :) Wróciłam właśnie z papierniczego, wydałam kupę kasy, ale po obiedzie zajmę się produkcją ozdób i już się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fajne ozdoby się w szkole robiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze szkoły to mi się właśnie teraz przypomniał łańcuch z kolorowego papieru (dzięki za przypomnienie ;) ) i różne wycinanki. Dziś będę robić kartki, tzw. gwiazdy Aurelio i papierowe przestrzenne ozdoby :) a bliżej świąt mydełka owsiane i świece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałam trochę ale okna zostawiam na jutro,może się pogoda trochę poprawi,a jak nie to już trudno i tak trzeba umyć,ale zrobię to zanim zapalę w centralnym,coby ciepełko przez otwarte okna nie zwiewało ;) Dzięki za głosy ;) 21--->trzeba wierzyć,ja na początku też byłam na szarym końcu ale dzięki Waszej i innych osób pomocy dotarłam do 9 miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozdoby postaram się wrzucić dziś lub jutro, a mydełka będę robić dopiero po 16.12., to wtedy zaprezentuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam z zakupow - tzn kupowalam jedzenie dla moich podopiecznych - psow, papug i rybek hehe...i zmeczylam sie, teraz odpoczne ogladajac Boston public Persephone - dzieki za przepis, tez zrobie te mydelka Mamo - ja okna tez jeszcze musze umyc ale pewnie zrobie to dopiero w przyszlym tyg bo w tym juz nie zdarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też kiedyś robiłam takie mydełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko-ja bym z oknami na pewno zdążyła,ale jak się ma 2 chorowitki w domu to trzeba uważać na przeciągi ;) zwłaszcza jak się ma w domu mało drzwi ;) dlatego tak odkładam z dnia na dzień. Dziewczyny-a co potem z tymi mydełkami?bo ja nie robiłam nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona, którą naprawdę mogę polecić: http://cafeart.pl/ Z tej strony będę robiła świeczkę, taki lampion: http://www.cafeart.pl/20061027163/swiece_i_lampiony/Kursy_swiecarstwa/Woskowy_lampion.html, tylko z ususzonymi pomarańczami :) A tu pierwsza z ozdób dzisiejszych już zamontowana na oknie: http://i90.photobucket.com/albums/k263/persefonka/S6303849.jpg http://i90.photobucket.com/albums/k263/persefonka/S6303850.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Persephone piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W ogóle to super te stronki dawniej robiłam różne rzeczy malowałam,rysowałam.Szkoda że już czasu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xazui, dziękuję :) Fakt, robię to, bo mam czas. Ostatnio mam też fazę na pieczenie ciasteczek. No i marzy mi się domek z piernika, ale aż tyle czasu to nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, dodaję otuchy :) I dziękuję :) Nie wiem, jak wy, ale ja mam coś takiego, że wolę np. ciasto upiec sama czy sama coś zrobić (pomijam koszty), bo po prostu takie ciasto lepiej smakuje, a prezent dany od serca jest najpiękniejszy. Chyba mi się to właśnie z czasów dzieciństwa wzięło. Poza tym jeszcze w PL ma się to ok, ale tutaj panuje czysty konsumpcjonizm i mało ludzi robi cokolwiek samemu. Nawet nie macie pojęcia, jakie wrażenie robi coś samodzielnie zrobionego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone - swietne te ozdoby, ja jeszcze sobie na swieta ozdabiam okna gwiazdkami ze sztucznego sniegu :) Podobne ozdoby zrobilam sobie do sypialni tlyko ze to takie wiszace roznokolorowe serca :) Ogolnie skonczylam takze terapie zajeciowa wiec pomyslow mam duzo, ale albo checi albo czasu brak :) Ale niektore ozdoby jak zrobilam to robily naprawde wrazenie na innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×