Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Lilka ale super te karteczki :) Ciekawe gdzie sa moje i czy w ogole jeszcze gdzies sa :( ehh az mi sie na sercu cieplej zrobilo od tych wspomnien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Izabelka:) I sorry za dubel, ale myślałam, że w ogóle się nie dodały. Tam jest taka z pieskiem z nogą w gipsie - to moja pierwsza karteczka do tego albumu;) A album jak widać taki na zdjęcia zwykły;) A ta taka niebieska z tą kobietą i Gepardem to jest taka durna historyjka na jej temat:D W zerówce mój kolega ją wziął i głaskał ten kawałek pośladka tej kobiety:D I jeszcze całował:D Hahahaa ale to durne było:D Sorry, że się tak rozpisałam, ale chciałam trochę naświetlić;) Szkoda, że więcej pamiątek nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka wtc.
Lilka ja pamietam ze karteczek mialam naporawde baaaardzo duzo :) Musze ich poszukac koniecznie. I jak bylam mala tro zbieralam znaczki ale dlaczego to nie wiem, bo mnie to nie interesowalo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Cześć,witam wszystkie:) widze że zebrało wam się dzisiaj na wspomnienia z dzieciństwa:) Ja teraz jestem z powrotem na etapie piosenek z tamtych lat. Pokazuje mojej córeczce jakich mamusia słuchała piosenek:) bardzo jej się podobają i ma nawet lalke Zuzie ,szmacianą z wełnianymi lokami. Oglądamy domowe przedszkole,Pan Kracego,Dyskoteke Pana Jacka,Tik-Tak ... dużo tego jest ale miło teraz powspominać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, cudnie się rozkręciło, karteczki są boskie! Krecik też nie był jakoś moim faworytem, natomiast Wilka i Zająca uwielbiałam :) Ja mam już kilka kolejnych zdjęć, wkleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś będzie dobrze🌼 Persephone dawaj fotki:) Ja dziś mam trochę oddechu w pracy:) Chciałabym więcej też jakichś zdjęć porobić, ale przez przeprowadzki i porządki chyba niewiele się ostało:( Ajjjj - piszesz o piosenkach dla dzieci, ja jakoś miałam odwrotnie, bo jak byłam mała podobały mi się bardzo piosenki dla młodzieży - Michael Jackson, Roxette, Ace of Base, z polskich fantastyczny Varius Manx, początki Kasi Kowalskiej, Edyty Górniak... Potem "wojna" N'Sync i BSB:P Nasze polskie Just5:D A pamiętacie zespół R'N'B? Wiem, żeśmy już pisały o tym, ale tak w kwestii przypomnienia;) W dzieciństwie miałam sąsiadkę, jest starsza ode mnie jakieś 12 lat, pamiętam jej ścianę w pokoju całą w plakatach, m.in NKOTB, Roxette i innych... Aż mi się płakać chce... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lilka ja Cię KOCHAM za te karteczki ❤️aż się wzruszyłam Tak w ogóle to dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza będzie dobrze :) Lilka mam taki sam koc zeberkę Z moimi karteczkami to było tak że najpierw zbierałam sama,pózniej połączyłam siły z młodszą koleżanką z bloku i zbierałyśmy razem.Pewnego razu koleżance się odwidziało i znów chciała zbierać sama,nie wiedziałyśmy jak podzielić te karteczki,nie pamiętałyśmy które były czyje i...ta wariatka się wkurzyła, spaliła je w ognisku a było ich bardzo dużo.Nienawidziłam jej przez długi czas :-D Teraz się śmiejemy z tego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Piękna i teledysk też prawie o niej zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No widzisz to My dałyśmy Ci taką siłę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pamiętacie jak była moda na takie małe kluczyki które się nosiło na szyi,albo takie malutkie plastikowe smoczki? Moda wraca jak bumerang :) Ostatnio kupiłam sobie taki naszyjnik z kluczykami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka ja też lubię tę piosenkę:) Mojej przyjaciółki mama miała kasetę Madonny (byłyśmy w zerówce, w zerówce się poznałyśmy) i ona ma 2 braci starszych, jak do nich przychodzliśmy (nasi rodzice też się znają) braliśmy tę kasetę w magnetofon i bawiliśmy się w zespół:D Śpiewałyśmy do jakichś śrubokrętów:D A jej bracia brali coś jako gitary i klawisze:D Haha:D Xazui pamiętam te smoczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten naszyjnik:) Ja miałam z takimi łancuszkami lakierki z zamszu czarne i w miejscu gdzie były przyczepiane jakies kokardki albo jakies ozdobki z przodu to ja miałam takie łancuszki z malenkimi przywieszkami, byla tam gwiazdka, mis i cos jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja natomiast uwielbiałam Queen non stop słuchałam na walkmanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lilka to wypas musiały być te butki, niczym Suri Cruz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xauzi - duzo osob mialo te nasyzjniki ze smoczkami :) Ja tez mialam hehe. Kiedys w bravo chyba byl taki wiosiore plastikowy i do srodka mozna bylo wlozyc zdjecia idila swojego ja wlozylam Angelo Kelly hehe...pol szkoly je nosilo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×