Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Jaki tu spokój.......nic się nie dzieje.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam u was? Mnie dopadla opryszczka :( ale nie daje sie jej i zwalcze to wstretne paskudztwo - wyszly mi 3 osob siebie wygladam jak ogr :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Polsce na kilka dni, bardzo pilnie, bo wydarzyło się coś bardzo złego przez bardzo złych ludzi, ale nie chcę publicznie pisać, o co chodzi. W każdym razie ogólnie do d. Witam wszystkich nowych piszących 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjj, dzięki! Ogólnie moje drogie: zamykajcie drzwi na wszystkie zamki, jakie macie, załóżcie sobie systemy alarmowe, sejfy i zamknijcie tam biżuterię, nie trzymajcie absolutnie żadnych pieniędzy w domu, zbierajcie instrukcje i rachunki na wszystko, co tylko macie (najlepiej łącznie z prezentami), zróbcie listę sprzętów w domu z numerami seryjnymi i najlepiej nie wychodźcie z domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAALLLLLOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!! JEST TAM KTOŚ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licencjatka_ona
pamietam karteczki, male i duze i zwierzątka ktore sie hodowało, i zbieranie takich koleczek z chipsów ze zwierzątkami i z flagami... :D to wszystko bylo takie fajne... :D ciekawe co teraz dzieci zbierają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny haloooooooooo!!!!!!!!!! Gdzie się podziewacie?:( Co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, leje u mnie jak z cebra już nie wiem którą godzinę i nie chce przestać. Poza tym wszystko po "nowemu" staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na zakończeniu roku w przedszkolu:) było przedstawienie pt. " Leśny festiwal" ,moja Kinguś była Małpoludkiem:) ( cała jej grupa też). Ale się wzruszyłam:) A później był piknik w ogrodzie przedszkolnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie zostalyscie same...mam teraz taki pokrecony czas. Tesciowa byla u mnie poznac moich rodzicow, narzeczony jest u mnie, zreszta wsyztsko mi sie tak pokrecilo. Praca mie co jakis czas wnerwia, na szczescie od pazdziernika a najpozniej listopada bede rpacowala w zawodzie z czego sie bardzo ciesze...ehhh zeby ten zly czas w moim zyciu w koncu sie skonczyl....teraz bede tu czesciej zagladala. A co u was Kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Byłam wczoraj n koncercie "Budki Suflera" :) Ale się ubawiłam:) Izabelka a jak przygotowania bo wesela?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przygotowania do slubu cos...na razie zadnych juz nie robie bo wlasciwie wszytsko przygotowane, nie mamy tylko zaproszen - ale juz sa wybrane - ale to kwestia tygodnia az je bedziemy miec, nie mamy garnituru dla K. ale to tam chwilka i nie umiemy zatanczyc pierwszego tanca, a mamy muzyke reggae hehe...oby tylko nam wyszedl...oczywicie watpliwosci tez sie pojawily - czy ja z nim wytrzymam tyle czasu cyzli cale zycie/ przeciez ja zwariuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rocznik 92
i tez takie rzeczy robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka a możesz wrzucić link z tą piosenką?:) Alicja 🖐️ miło cię widzieć:) Bardzo cię zalało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamiętacie
TAMAGOCZI??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamiętacie
I te takie brzydkie z twarzy, gołe trole z włosami różno kolorowymi na irokeza! Co się je na ołówki nasadzało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tu Leja :) witam ponownie:) 🖐️ co cię tu znów przywiało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamiętacie
i gierkę ruską na baterie z wilkiem łapiacym jajka do koszyka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardziel nad twardzielami
"20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?" Dziwne nic takiego nie pamiętam... w dzieciństwie miałem poważne zajęcia a nie pierdoły jakieś. Opracowywałem plan podboju Eurazji przez Polskę, a następnie plan przejęcia władzy nad światem, opracowywałem plany masowej eksterminacji przeciwników politycznych oraz plany doprowadzenia do wojny nuklearnej między USA a Rosją. Ale cóż ja mam zaburzenia osobowości więc może w wieku dziecięcym bardziej normalne było by gdyby zbierał jednak te karteczki z notesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×