Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

ajj...stęskniłem się za baardzo pożądnymi dziewczynami :) więc wpadłem sobie na Wasz topik i już:):) ale zostane chyba na forum na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardziel nad twardzielami
21:42 [zgłoś do usunięcia] a pamiętacie i gierkę ruską na baterie z wilkiem łapiacym jajka do koszyka. kurdeeee haha miałem tą gierkę, wymiatało się w nią haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego na dłużej?:) narzekasz na brak zajęcia?:) A tak w ogóle to co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardziel nad twardzielami
a tak szczerze mówiąc to nie wiem jak mają bachory dziś ale wydaje mi się że byliśmy ostatnim pokoleniem które miało normalne dzieciństwo bez tych szatańskich wynalazków jakimi są komputery i telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat zajęć to jam po uszy :):) a u mnie średnio :):) może byćlepiej :):) a u Was jak tak na topiku ??? :):) dalej sobie opowiadacie czy już zeszliscie na inne tematy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wyobraźcie sobie że mój mąż postanowił rzucić palenie:) na razie nie pali drugi dzień ale to i tak postęp bo do tej pory wcale nie zamierzał rzucać.Trzymam za niego kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak? to super, mam nadzieje, ze wytrwa w postanowieniu...ja na szczescie nigdy nie zaczelam palic, a np. u mnie w pracy wszyscy pala i nie moga rzucic...jedna kolezanka jak rzucila to rpzytyla 7 kg...w sumie lepiej w ogole nie zaczynac :) pamietaj zeby go dopingowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopinguje go:) ale nie wiem jak długo wytrwa:( widzę że mu ciężko:( Ja też nie pale i nigdy nie paliłam:) masz racje,najlepiej nigdy nie zaczynać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy! Fajnie, że znowu tu jesteście :) Ajjj, gratuluję mężowi z paleniem :) Mój M. też przy mnie rzucał i rzucił :) Ogólnie mam trochę problemów ostatnio, dość niezależnych ode mnie. A dziś idę do lekarza i później pewnie na operację, pytanie, czy wszystko będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jesteście? Co tam u Was? U mnie po staremu, nic specjalnego się nie wydarzyło. Iza, jak tam ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) czasem tu zaglądam ale widzę że nikt się nie wpisuje to przecież nie będę sama ze sobą pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, mam teraz troche prolemy, praca mnie czasem wnerwia i mam jakies watpliwosci rpzedslubne...Kochane czy wy tez mialyscie watpliwosci? ajjj jak bylo z Toba? Kurde dziewczyny co robi?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że to normalne ze masz wątpliwości:( w końcu do decyzja na całe życie.A coś się wydarzyło że masz te wątpliwości czy tak po prostu je masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( no to nie wiem co ci poradzić.Chyba sama musisz podjąć decyzje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem ci poradzić:( wydaje mi się ze powinnaś posłuchać głosu serca.Chociaż czasem lepiej się wychodzi jak się słucha rozumu a nie serca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka jak tam? Rozwiały się twoje wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelka sorry ale nie ma mnie w domu:( dopiero teraz przeczytałam co pisałaś.Siostra ma problem z komputerem i nie zawsze działa:( jak wrócę ( w czwartek 15-go wieczorem) to napisz do mnie na gg 11470555. Nic się nie zmieniło? Dalej masz wątpliwości?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec laby:( już w domu:( Co u was dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×