Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piekło czeka

Wynik testu na obecność HIV

Polecane posty

Gość piekło czeka

Jestem w totalnej kropce... Tydzień temu zrobiłam sobie test na obecność HIV jutro idę odebrać wyniki strasznie się boję... Najprawdopodobniej jestem zarażona jestem tego w 99% pewna. Półtora roku temu zostałam zgwałcona prze własnego faceta nie użył prezerwatywy... Teraz mam kogoś innego jestem szalenie zakochana on wie dokładnie co mi się przytrafiło mimo to chce się ze mną kochać wie również jak bardzo się boję wyniku. I okropnie boję się obrotu sytuacji. Boję się że mnie zostawi że zostanę totalnie odtrącona przez wszystkich nie wiem czy żyć w błogiej nieświadomości czy raczej wiedzieć wszystko.... Chciałam jeszcze tak na marginesie dodać że ukochany regularnie oddaje krew. ok 3 miesięcy temu zaczęliśmy się kochać on bardzo lubi bez prezerwatywy. Mimo ryzyka nie chce ich używać. 2 tyg temu oddał krew wszystko bylo w porządku czy jest to może jakiś cień nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest juz taki temat
Pare linijek nizej masz ten sam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuo
oczywiście ze jest nadzieja, skąd masz pewność ze zaraziłaś się wirusem?? czy wiedziałaś ze twój były jest nosicielem?? i czy przypominasz sobie żebyś przeszła chorobę retrowirusową?? (dreszcze, bol mięsni?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekło czeka
Boję się bo wiem że z niejednego pieca jadł chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto wspaniałego masz faceta mimo wszystko jest z Tobą jak myślisz wie o Twoich wątpliwościach a mimo wszystko jest z Tobą więc o co kaman? Jeśli Cie kocha to Cię nie opuści. Co do krwiodawstwa jeśli niedawno oddawał krew to najprawdopodobniej już by go cofnęli czemu? Po trzech miesiącach wynik jest wiarygodny to chyba wiesz a przy padaniu krwi do jej pobierania na krwiodawstwo robią wszystkie badania więc opanuj stres idź po wyniki trzymam kciuki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×