Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hesitantme

prezent dla wychowawczyni

Polecane posty

Gość hesitantme

Cześć ; ) W imieniu swojej klasy chciałabym poprosić o radę na temat prezentu dla wychowawczyni :) Na prezent przeznaczone mamy ok. 150 zł, więc myślę, że można za to kupić coś ładnego :) Jest to 3 klasa gimnazjum, więc ostatni rok w tej szkole, a wychowawczynię mamy naprawdę cudowną i możemy na nią liczyć w każdej chwili, dlatego chcemy jej coś ładnego sprawic. :) Problem w tym, że zupełnie nie wiemy co. Jest to młoda pani, ma 25 lat. Dwa lata temu kupiliśmy jej kolczyki, ale pozniej zauwazylismy, że nie często nosi takie rzeczy :( Rok temu dostała od nas wielkiego prosiaczka, ponieważ wiemy, że uwielbia Kubusia Puchatka ^^ A w tym roku chcemy, aby to było coś co by jej zawsze o nas przypominało i sprawiło dużo radości.. jakieś pomysły? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimja
napewno o was nie zapomni bo cała ściana będzie jej o was przypominać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Zróbcie sobie grupowe zdjecie u fotografa albo niekoniecznie, oprawcie je w ładną ramkę, dodajcie do tego kosz ze słodyczami i będzie zadowolona :) 150zł to dużo, więc na pewno coś pomysłowego wymyślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio kupiłam przepiękny prezent w świetnym sklepie Zemlerdecor ! pakują tam nawet ślicznie na prezent wszystko :) no i po powrocie do domu znalazłam ich stronę :D www.zemlerdecor.com świetne rzeczy tam mają i klimatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×