Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez humorku bez humorku

jestem bez pracy już 6 mcy

Polecane posty

Gość bez humorku bez humorku

Boshe pisze zeby sobie troszke ponarzekac, jestem bez pracy juz pol roku, jestem oczywiscie po studiach ale szukam nie mam wygorowanych wynagań, chce znalezc prace jako sprzedawca w odzieżowce i wysylam tam CV i wogole bez echa, zostalam zaproszona jak do tej pory na 6 rozmow kwalifikacyjnych czyli 1 na miesiac i tak nic z nich nie wyszlo ZAWSZE Slysze "dziekuje, zadzwonimy" masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracaa
No to witaj w klubie :) Ja szukam 3 miesiac, przeprowadzilam sie do innego miasta, tez jestem po studiach, znam dobrze angielski,teraz zaczelam podyplomowkę i wciaz szukam. W 2 mnie chcieli, ale w jednej nie ma podstawy tylko sama prowizja i masz sprzedawac kredyty itp, korzystając z własnego samochodu, bez zwrotu kosztów za paliwo, w drugiej oczekiwali podpisania weksla in blanco...zbyt podejrzane, szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat jaki wiele na tym forum
załóżcie jakieś kółko wzajemnej adoracji i użalajcie się nad sobą. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weksel in blano
podpisuje się w wielu firmach teraz - zwłaszcza jeżeli przedmiotem działalności jest obrót gotówkowy, tak to już jest że trzeba odpowiadać za powierzone mienie.... takiego czeku nie da się też uruchonić ot tak sobie - wiem bo też podpisywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez humorku bez humorku
no ale taki weksel in blanco jest niebezpieczny bo nie ma tam do jakiej kwoty ktos musi pokryc koszty np kradziezy towatu itp.... ja tez bym nie podpisała!! no musimy załozyc jakies kólko zażaleń, cieżko naprawde ciężko o prace... bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanista nie z tej ziemi
wiecie co ide zwalić kapucyna ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już chyba 8 miesiąc. Jestem załamana! Już nie wiem co mam robić aby dostać tę cholerną robotę. Moje poczucie wartości spadło do zera. Też nie jestem osobą o wygórowanych wymaganiach, nie potrafię też rozpychać sie łokciami, sprzedać w tych cholernych ninutach. Raczej spokojna , ale zawsze rzetelna. Zawsze dawałam z siebie więcej niż ode mnie oczekiwano, ale kto chce to dostrzec?? Nikt. Człowiek czuje się jak zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslacaoprzyszlosci
jejku tez szukalam kupe czasu ale wzielam sie za to co potrafie najlepiej i pace dostalam od zaraz i to na dluzej niz bym tego w sumie chciala:) myslcie troche do czego sie nadajecie:) nie chodzi mi studia bo te to kazdy glupi dzis ma a i tak nic z nich nie wynika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca już..
oj tam sie nie nadajesz :D Nadajesz sie:) Moze zmien sposob dzialania, nie wiem, usun cos z CV albo szukaj w pokrewnej branzy do tej co osttanio pracowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumienna
Mam 40 lat, 15-letnie doświadczenie w HR, w tym na stanowisku kierowniczym. Kochałam tę robotę. Firma zlikwidowała mój dział. Znam bardzo dobrze 4 head hunterów. Oni polecili mnie innym i nie mogę znaleźć pracy od 9 miesięcy bo rynek HR jest jednym z bardziej dotkniętych w czasie kryzysu. Jeśli mam się przekwalifikować to na kogo? Brakuje mi pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie wczoraj zwolnilam
nie straszcie, ja sie wczoraj zwolnilam po 4 miechach pracy w ksiegowosci bo NIE WYTRZYMALAM psychicznie ;( obiecywali zlote gory, awans, dobre pieniadze, dla nich odeszlam z firmy w ktorej robialm 3 lata! teraz zaluje ze sie zwolnilam z tej pracy w korej robilam te kila lat, mialam gruntowana pozycje, umowe na niekreslony, jak ne bylo szefa siedziam sama w biurze..kurde czasem nie moglam z nim wytrzymac bo byl cholerykiem, ale w porownaniu z ta cholerna ksiagowoscia to bylo eldorado ;( teraz nie mam nic na oku ale szukam stale. znam 3 jezyki mam doswiadczenie wec moze szybko cos znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinas
Witajcie w Klubie... też jestem po studiach (pedagogika resocjalizacyjna), bez pracy już ponad 6 mies :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Dziewczyny zapraszam do mnie: www.poszukujetancerki.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skoro tak dlugo poszukujecie pracy to może moja propozycja Was zainteresuje??!! Chętnych proszę o wiadomośc na e-maila opiszę w skrocie na czym polega praca w naszej firmie a potem mozemy umówić się na spotkanie, czy rozmowę telefoniczną. pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też po studiach ( ekononia ) no i od poczatku roku siedze w domu. mialam swoj interes ale zawieszony na razie, bo przychodów nie było :( teraz szukam pracy a jednoczesnie kombinuje co gdzie znowu otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana9033
jeśli Cię to pocieszy, to ja nie mam już pracy do roku i jednego miesiąca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjklllkjhl
no i co z tego że 6 mcy a ja 6 lat w tym wychowywanie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechnaaa
nie mam pracy od 27 dni i już dostaje depresji a wy piszecie że szukacie rok i więcej nikt mnie jeszcze nie zaprosił na rozmowę a wysłałam już 10 cv... co się dzieje czy naprawdę trzeba mieć znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv666666666najnizsza ok 800ccc
wiadomo,zeby normalna robote dostac trzeba miec znajomosci byle co za 1200 to moze i da rade ale w miescie wmalych miejscowosciach kaszanka , spozywczak to szczyt marzen:) ja sie zastanawiam kto wam zrec daje i ubiera??przy takim okresie bezrobocia??? i poco jesczew rtym zlodziejskim kraju siedzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechnaaa
niektórzy siedzą bo mają dzieci, trudno tak z całą rodzina wyprowadzić się za granicę jak się nie ma do kogo tym bardziej że ja 2 lata temu wyprowadziłam się do dużego miasta i nie chce znowu się przeprowadzać chcę do pracy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly benek56
DLA MNIE KTO TAM SIEDZI, NIECH DLODUJE I WEGETUJE I PLACIHARACZ ZUZOWI I DONALDOWI, TRZEBA BYC PORABANYM ZEBY TAM ZYC.I AZ TAK DZIADOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly benek56
LAPAC SIE WSZYSTKIEGO, ULOTKI, ZAKUPY BABCI, SPRZATANIA, ZARAZ ZIMA ODSIEZAC ITP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1986
zapraszam do wspolpracy mam do zaoferowania w bardzo niskich cenach kosmetyki i chemie prosto z uk firmowe marki, ceny sa naprawde bardzo niskie wiec kazde z nas moze zarobic jezeli tylko masz troszke wolnego czasu i duzo znajomych mozesz sprzedawac z 50% procentowym zyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 miesięcy, to jeszcze nie "już". Obecnie średni czas poszukiwania wynosi 11 miesięcy! Niestety. Spróbuj bardziej kreatywnych technik poszukwiania pracy. Trochę można przeczytać na moim blogu http://strategiakariery.pl Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×