Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszczednisia

Są jakieś fajne promocje w sklepach internetowych?

Polecane posty

Ja często szperam po perfumeriach internetowych, jeśli jesteś zainteresowana , to możesz luknąć na perfumytaniej.pl , to mój niedawno wyszukany sklep z oryginalnymi perfumami, fajne ceny na każdą kieszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stecunia
w tym sklepie aktualnie trwa promocja walentynkowa! www.aromatic.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że są. Jest teraz sezon na zniżki. Informacje na temat promocji we wszystkich polskich sieciach sklepów znajdziesz w jednym miejsu. Wystarczy że wejdziesz na www.promoceny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynkowe promocje w sklepie "Niebieski-koralik" z włoską biżuterią marki Biagi " Jest to biżuteria cała ze srebra o próbie 925, takładna jak Pandora,ale tańsza. Wracając do promocji to jest ich aż trzy i z pewnością każdy wybierze coś w swoim guście. Ja kocham biżuterię,a szczególnie kolekcjonować i komponować nowe bransoletki z charmsami, dlatego w promocji Walentynkowej kupiłam charmsy z serduszkiem do 49 złotych taniej. Doczepiam ulubione zawieszki, miksuje je i zmieniam tak często jak mam na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem piekarnika, to powinien wziąc pod uwagę propozycję Boscha. Za jedyne tysiac trzysta złotych zyskamy piekarnik z nastepującymi, pożytecznymi funkcjami: WYKONANY ZE STALI NIERDZEWNEJ Szer. 60 cmPiekarnik elektryczny 7 funkcji piekarnikaElektroniczny wyświetlacz Funkcja rozmrażaniaSzybkie nagrzewanie Termoobieg i grill http://www.promoceny.pl/detail/bosch-piekarnik-do-zabudowy-hba43t350-50963/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuss25
Fajne i niedrogie damskie buciki można kupić na stronce WWW.IDEALNEBUTY.PL kupiłam tam kilka razy i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam wyprzedaże.
Aby łatwo przeglądać wyprzedaże i promocje w sklepach internetowych polecam nowa stronę www.przeceny50.pl To jest nowy katalog ze sklepami internetowymi , który przekierowuje tylko na stronyz promocjami, przecenami lub wyprzedażą w e-sklepach. Bardzo fajne narzędzie. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena012
Dziś dostałam KUPON RABATOWY do sklepu pizamka.pl , można go wykorzystać, rabat 10 % KOD RABATOWY : 100511MAG , mają naprawdę fajne piżamy POLECAM, ja już skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie inny produkt z biżuterii w sklepie "Niebieski-koralik" można znaleźć z rabatem 10%. Oprócz tego bransoletki skórkowe są w cenie 79 złotych, gdzie Pandora kosztuje 209 złotych. Biżuteria jest do składania samemu włoskiej marki Biagi. Jest zgodna z najgorętszymi trendami, dlatego jest to mój ulubiony sklep z biżuterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJĘCIE DODATKOWE BARDZO DOCHO
BARDZO DOCHODOWE:) Nowy sposób na zarobek w Internecie. Zarobki ponad 5 tys! To naprawde dziala. Wejdz na strone i przekonaj sie o tym sam to naprawde nie zadna sciema ani lancuszek ktory niedziala wplacasz 5 zl- to jedyne ryzyko... logujesz sie na stronie na ktorej widzisz wszystko co sie dzieje ile osob poleconych masz na wszystkich poziomach, system wyklucza oszustow takze naprawde dziala trzeba troche checi i siedzenia w necie zeby zachcecic jaknajwiecej osob a potem... kasa plynie jak rzeka.. trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc http://dobryzarobek.pl/index.php?id=99e0541ff86055fc59e083d7bd744f1e na poczatku listy powinnam byc ja czyli rachiel wplacilam te 5 zl bo mysle ze mozna sprobowac, teraz staram sie zaprosic jak najwiecej osob tam jest wszystko opisane na stronie, polega to mniej wiecej na tym ze wplacasz 5 zl osobie na 5 pozycji a sama wpisujesz sie na 1, jezeli nie wplacisz to cie usuna, bo na tej stronie sie rejestrujesz i po zalogowaniu widzisz cala historie, ile osob masz poleconych i na jakim poziomie, jak beda u ciebie osoby na 5 poziomie to one beda tobie wplacac i moze sie z tego uzbierac calkiem sporo dostaniesz swoj link, w ktorym ty bedziesz na 1 pozycji, a ja na 2 pozycji, wysylaj go gzie tylko mozesz, wklej na facebooka na sledzika wyslij wszystkim emaile, pamietej ze ryzykujesz tylko 5 zl i troche swojej pracy takze mysle ze warto sprobowac, a nuz tak jak obiecuja 5000wpadnie pewnie mi powiesz nie wierze w to... ja tez niewierzylam jak dastawalam takie maile, ale tu jest inaczej jestes zarejestrowana na stronie na ktorej widzisz ile osob udalao ci sie polecic ile te osoby polecily i td, az w koncu widzisz osoby ktore powinny ci wplacic kase i jesli tego nie zrobia blokujesz ich i sa usowani, takze do sieci moga przystapic tylko uczciwe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bzika na punkcie biżuterii. Uwielbiam nią się bawić oraz składać. Jakiś czas temu natrafiłam na jedną z większych kolekcji koralików dostępnych na światowym rynku. W sklepie "Niebieski-koralik" można znaleźć to czego dusza zapragnie. Moja córka także poszła w moje ślady i też sama komponuje własne bransoletki dzięki koralikom Biagi Kidz, które można także tak kupić, zarówno te kolorowe, jak i srebrne. Świetne połączenie zabawy z modą. Codziennie można znaleźć promocje na różne koraliki,bransoletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co chcesz kupić. Jeżeli chodzi o ciuchy i buty to sporo promocji jest zawsze w sklepie tanisport.pl Można tam znaleźć ciuchy w stylu sportowym i streetowym i naprawdę jest z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Zgadza się. Wszystko zależy od tego co dokładnie chcesz kupić i w jakim czasie. Teraz u nas są fajne promocje na rożne zestawy kompletów bielizny,zapraszam na www.abcbielizny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co orientuję się w promocjach ;) generalnie jest tak, że zazwyczaj pojawiają się oczywiście przy okazji świąt równego rodzaju oraz takich wydarzeń jak np. urodziny sklepu ale tutaj trzeba śledzić na bieżąco takie informacje albo po prostu wyguglować sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaZakupy
jeżeli chodzi o kosmetyki to od kilku lat sklep internetowy pollenaewa. Mega comiesięczne promocje i sporo kosmetyków na wyprzedażach@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adre kilaks
Teraz chyba najłatwiej promocje znaleźć na zakupach grupowych. W serwisach typu http://www.znizkomania.pl/ dodają mnóstwo fajnych okazji, więc nic tylko korzystać. Kupicie coś na zakupach grupowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurt24h.pl
W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie,sami zobaczcie www.Hurt24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacenty007
Fajne promocje, szczególnie na usługi, zdarzają się w zakupach grupowych (cała idea jest taka żeby było taniej). Można zapisać się na codzienne informacje w serwisach typu Groupon, Gruper itd., tylko codzienne przeglądanie maili po jakimś czasie staje się nudne. Jeśli interesuje Cię coś konkretnego (hasła powiedzmy typu "kosmetyki", "peeling" albo np. ogólnie "uroda", to jest serwis - nazywa się Grupol - w którym możesz podać co Cię interesuje i jak taka okazja się pojawi, to dostaniesz od razu info na maila: http://grupol.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VisciolaFashion
Wszystko zależy od sezonu, teraz raczej rzadko sie zdarza, najczęściej są od lipca do września. Zapraszam na allegro pod nikiem: visciolafashion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohhha676
Polecam e-sklepik sprzedający nawilżające pomadki zmieniające kolor w kontakcie z ustami, jak dla mnie bomba! i tanio :-) http://www.bhclub.pl/Sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meadline
allegro.pl/listing.php/user?us_id=16034418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×