Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gtggggggggggggre

zrobiłam chłopakowi

Polecane posty

Gość gtggggggggggggre

loda po pijanemu;/ nie wiem co mnie natchneło po prostu miałam ochote spróbowac wtedy i to zrobiłam chociaz zastrzegałam ze zrobie mu to jak zostanie moim mezem wiec w czym problem po tym pierwszym razie on wciaz mnie prosi błaga zebym mu to zrobiła;/ seks uprawiamy od 3 miesiecy ale ja niechce tego robic juz wiecej dopuki nie dojdzie do slubu co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On już Twoich zakazów nie bezie traktował poważnie. Pogódź się z tym:) Byłaś niekonsekwentna. Pewnei myśłi, że jak będzie wystarczająco długo prosił to się doprosi, a jak nie to kupi wino i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfggggggggggggggre
niechce poniewaz nie jestem go do konca pewna i chciałam to zrobic tylko mezowi;/ chociaz z tego co widze on cche nim zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgggggggggggggre
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtggggggggggggggggre
nie zrobilam do konca tylko troche zle nie było mu sie podobało bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róbcie sex na pszczółkę
Mąż do żony: - Dzisiaj będziemy uprawiać seks "na pszczółkę". - Znaczy co, posmarujesz mnie miodem i będziesz zlizywał? - Nie. Ty podlecisz, possiesz i polecisz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtggggggggggggggre
chyba ze 100 razy juz mi robilł minetke ale mowi ze to lubi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatatatatata
mój facet tez o to prosi. Pfff nie przejmuję się tym. Raz zrobię a dwa razy nie. Generalnie to wszyscy faceci to chyba tak mocno uwielbiają że potrafią o to wręcz błagać. Żal normalnie. Jak można prosić o coś takiego? Będę miała ochotę to zrobię, nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, ze twój chlopak bardzo lubi sex i eksperymenty ale nie spiesz się bo czym go zaskoczysz później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgggggggggggggggre
chyba niczym przeroblilismy w 3 miesiace -sexowna bielizne ponczoszki -sex analny ale troszke tylko na probe -milosc hiszpanska -klasycznie, na jezdzca, na boku od tyłu -ostry seks ja tez jestem troche zboczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgggggggggggggggre
a myslisz ze nie gadałam/? ale on wciaz jedno ze to przyjemne i cudowne i ze prosi wrecz błaga o wiecej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz stanowczo że nie chcesz teraz i koniec a jak poleci do innej to będziesz wiedziała że to nie ten jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgggggggggggggggggre
wiem ze nie poleci do innej ale mowiłam mu ze zrobie to jak sama bede chciała a nie jak on zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bądź uparta bo jak raz ulegniesz to potem będzie chciał kolejnych rzeczy których Ty nie będziesz chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewerwerw
współczuję takich facetów, ważniejsza chwilowa przyjemność niż to czy dziewczyna nie chce, na całe szczęście dla mojego mężczyzny najważniejsze jest to co czuje i nigdy do niczego się nie zmuszaliśmy ani nachalnie nie namawialiśmy ps.i tak to się zaczyna, najpierw facet namawia na lo.da, a później gdy już będzie twoim mężem będzie nalegał na anale itp. i będzie miał w dup.ie to czy chcesz czy nie chcesz, odeszłabym od faceta, który nie rozumiałby słowa 'nie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×