Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LalaJakMarzeniePrawie

Szukam sponsora, który mi zafunduje nowe ciało!

Polecane posty

Gość LalaJakMarzeniePrawie

Kiedyś byłam modelką. Mam 22 lata, 180 cm wzrostu i przepiękną twarz. Szukam faceta, który we mnie zainwestuje :) Chciałabym sobie trochę plastyki zafundować, bo przytyłam niestety po lekach, które musialam swego czasu brać. Jakkolwiek śmiesznie może to brzmiec to jest ot prawda. Kiedyś miałam jednego sponsora, płacił mi 4tys miesięcznie. teraz szukam kogoś kto mi trochę medycyny estetyczmnej zafunduje, a potem normalnie będzie dawał kieszonkowe. Jeżeli jesteś zainteresowany to odezwij się tu, a ja Ci potem podam więcej info. Brzmi śmiesznie, ale nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala a co oferujesz w zamian
pokaz foto bo na slowo to nie wioerze. A zreszta nie wiem czy w ogole warto zawracac sobie glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalaJakMarzeniePrawie
Mam nadzieję, że nie będzie Ci przeszkadzał mój wąsik oraz 23 centymetrowy kutas wiszący między nogami :) Pisz, nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala a co oferujesz w zamian
Nie skad w ogole mi nie przeszkadza:d Lubie takich tranzystorow:D Jak umiesz sie ladnie wypiac to mi to nie przeszkadzawcale, jak dzioba otwierasz to tez niezle:D Ach te podszywy....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdg
daj zdjecie swego ciała, zobaczymy czy warto. bo zanim po plastyce sie zregenerujesz to moze mina lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×