Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bronkaa83

angina w ciazy

Polecane posty

Gość bronkaa83

Cześć mam taki problem. Jestem w 27 tygodniu ciazy. I chyba mam anginę :( Narazie lecze się domowymi sposobami bo nie bardzo chcę iśc do lekarza. Bo wiem że przepisze mi antybiotyk a to może zaszkodzić dziecku. Może znacie jakies skuteczne domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja bym poszła do lekarza, bo z anginą nie ma żartów. Wysoka temp która jest typowa przy anginie też może zaszkodzić dziecku i to o wiele bardziej. Jest grupa antybiotyków, które można podawać w ciąży, a Twój maluszek jest już dość duży i rozwój większości organów ma już za sobą, teraz głównie będzie rósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequila82
Masz anginę, jestes w ciąży i nie chcesz isc do lekarza? Ja mam zapalenie pluc, ciaża 6tygodniowa - zagrożona i jestem pod scisla kontrola lekarza. Biore antybiotyk bo innego wyjscia nie bylo. Do lekarza marsz. Jak nie bedzie potrzeby to Ci nie da antybiotyku. Napewno jednak doradzi czym sie leczyc by nie zagrozic Tobie i dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronkaa83
Od wczoraj utzrymuje się stan podgorączkowy. Mąż mnie pasie czosnkiem, ale nie lubię jego smaku (czosnku). Jeśli do jutra mi nie przejdzie i nie poczuję się lepiej to pójdę do lekarza. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak poszłabym dzisiaj do lekarza. Jeśli już koniecznie chcesz uniknąć antybiotyku to nie musisz od razu go brać przecież, tylko jak już zajdzie konieczność. lekarz wskaże ci chociaż w jaki sposób możesz sobie pomóc i oczywiście potwierdzi czy to w ogóle angina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkk26
idz do lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tez mialam angine ale w 32 tyg ciazy i dostalam antybiotyk(sa takie ktore mozna stosowac w ciazy-AMOTAKS DIS) i wszytsko z moja dzidzia ok, naprawde nie warto czekac bo mozesz tym zaszkodzic dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre kobiety są naprawde nieodpowiedzialne!Angina nawet nie w ciąży grozi powikłaniami, a co dopiero w ciąży! Natychmiast powinno się iść do lekarza,który jak trzea - przepisze antybiotyk dopuszczalny w ciąży. Nie leczona angina, bakterie i wirusy krążące w organiźmie to dopiero groźna rzecz dla dziecka! pusta baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat był z 2009 roku -znów ktoś starocie odgrzebuje. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez. Czuje sie tragicznie. Goraczka prawie 40 stopni mam duomox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam nebulizator novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja, bo na problemy z tchawicą mi pomógł. Miałam takie momenty, że ciężko było w ogóle powiedzieć cokolwiek, tak mnie bolało. Kupiłam po wykryciu infekcji. Zaoszczędziłam mnóstwo pieniędzy na wizytach u lekarzy „specjalistów” szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×