Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazduniaaa

Co dać jako nagrodę dla szczeniaka

Polecane posty

Gość paroweczka
Ugotuj kurczaka albo ugrilluj i mu pokroj w kawałeczki ATo psu smakuje dużo bardziej niż najbardziej zajebiaszcze smakołyki z psich sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coffe Shoop
Na pewno nie tym, co zwykle dajesz mu do jedzenia. Ja zawsze dawałam szyneczke, lub w zologicznym kupowałam mu różne kolorowe przysmaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemy dawałam ciasteczka be-be, jakis przysmak "na czyszczenie zebów", plasterek szynki. Teraz robi wszysto tylko za "dobry pies"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coffe Shoop
Mądre zwierze - Nie ma nic za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ppytanie
nie wolno dawać domowego jedzenia smakołyki są z reguły dla dorosłych psów zresztą nie wszystkie są dobre i wartościowe ugotowany kurczak (bez przypraw) lub pierś w plasterki i upiecz w piekarniku bez oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddtrr
Ja kupowalam dla mojego goldenka takie przysmaki,ktore wygladem przypominaly małe paszteciki. Ale nie dostawal wiecej niz 3 dziennie,nawet jak sie bardzo starał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Są psie ciasteczka,psia czekolada Idz do sklepu zoologicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukanioo
ja zamawiam na http://apetete.pl/ takie zwykłe ciasteczka w kształcie kości. Mój reks je uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabuchaa
ja swoim kupuje suszone ucho wieprzowe..moje psiaki je uwielbiaja..klasyczny smaczny kąsek dla pieska..jeśli chodzi o firmę to tylko i wyłącznie Maced z uwagi na dobry skład ( nie dodają chemii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak czytam to duzo pozytywnych opinii jest wlasnie o firmie Maced..musze zamowic cos od nich dla swojego pupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zoologicznym znajdziesz mnóstwo psich smakołyków, które sprawdzą się jako nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcellabella
Nagrody / smaczki/ kąski - zwał jak zwał. Przekonałam się na swoich psiakach że nie ma co eksperymentować z producentami i kupować tego co najtańsze bo może się to odbić na zdrowiu naszego pieska. Firma Maced - Polska, sprawdzona firma . Ja kupuję tylko ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@marcellabella polecasz coś konkretnego od nich? widze na stronie ze maja dosyc duzy wybor i szczerze mowiac az nie wiem co zamowic na poczatek dla psiaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_W22
@gość 2018.08.22 zamów mu ucho suszone , to chyba taki klasyk wśród przysmaków dla psów..ciężko znaleźć pieska który tego nie lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@jola_W22 wszystkie psy chyba to lubią :D jak swoim przynioslam ucho z macedu to widac bylo ze smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś gryzak może :) Ja często wybieram te od firmy Maced - jak dla mnie przyjemne z pożytecznym. Psiak ma radochę, a ząbki od razu poprawiają swój stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

W macedzie możesz znależć ciekawe przegryzki dla swojego psiaka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liska

Myślę, że znacznie lepiej jest kupić pieskowi jakieś smaczki 🙂 można go przy tym starać się uczyć nowych komend 🙂 wiele dobrego slyszałam o tych oferowanych przez maced

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×