Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JoanS

Co kupujecie swoim mężczyznom w tym roku?

Polecane posty

Gość phi phi phi phi phi
Jak rozumiem jesteście jeszcze dość młodzi? Te serduszko to raczej taki sobie pomysł, sweter z new York-era i elegancja? Ok, o gustach się nie dyskutuje... Co prawda nie mam konkretnego pomysłu jeszcze, ale na pewno będzie to coś zgodnego z jego hobby czy z czymś co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elegancki w sensie nadaje sie na okazje typu święta z rodziną :P chciałam zobrazowac ze niez napisem "hw00p" czy coś. Taki ciemny (jednokolorowy) na koszulkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi phi phi phi phi
Myślisz że będzie zadowolony? Jeśli tak, to nie widzę przeszkód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A serduszko jako dodatek, w lidlu coś 7 zł kosztuje. Zreszta jemu wiecznie jest w dłonie zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi phi phi phi phi
Nie będzie nosić przecież go cały czas - serduszka :) W sumie może to i nie taki najgorszy pomysł :) Ale jeśli chodzi o ciuchy to tak jak i kosmetyki powinno się dawać w prezencie osobie którą się już bardzo dobrze zna - żeby dobrze znać gust, rozmiar i inne upodobania :) Jest coś o czym marzy? Nie musi to być drogi prezent ale nawiązujący do marzeń obdarowanego, np. marzy o motorze, więc można dać piękny model takiego sprzętu, lubi jakiś zespół muzyczny - antologia płyt, książka o tym zespole, czy bilet na koncert - jeśli oczywiście koncertuje gdzieś niedaleko i niedługo :) Ja się kieruję właśnie takimi zasadami w doborze prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy razem 2,5 roku ;) I wydaje mi sie że zawsze trafiałam w jego gust. Jeśli chodzi o jego zainteresowania to studiuje mechatrronikę, a ja nie mam z kolei pojecia na ten temat wiec nie będę sie wygłupiała :) Perfumy też mam w planach - jeśli finansowo sie wyrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi phi phi phi phi
No to ok, a może zamiast tych wymienionych rzeczy właśnie markową wodę toaletową i niech będzie to serduszko. PS. na mechatronice też się nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZEZZEZZA
ja koszulke firmowa, moj maz zawsze sobie zwykle kuuej bo mu aksy szkoda i firmowa wode toaletowa cyz to wystarczy czy cos dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jeszcze jakąś bielizne ;) niby dla siebie ale myśle że sie ucieszy :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×