Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrobotnaaaaaa

szukam pracy w Warszawie

Polecane posty

Gość bezrobotnaaaaaa

gdzie najszybciej znalezc pracę w Warszawie?? nikt się nie odzywa tracę nadzieję :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaaaa
chybaa jako kelnerka albo telemarketerka ciezko teraz z praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę do Ciebie dołączyć?? Właśnie w piatek dostałam wypowiedzenie z pracy...jestem teraz na urlopie,mam pracowac do końca miesiąca... Rozwiązanie umowy nastąpiło z braku etatu... Pracowalam w sklepie spożywczym zarabiałam 2000zł.netto+premia,kurczę musze coś znaleźć za taką sama stawkę muszę opłacić wynajmowane mieszkanie(1500zl+opłaty) i w dodatku mam chorą mamę na utrzymaniu...gdzie na to zarabiam sprzątając...więc jak sama widzisz na wiele nie starcza.. Może znajdzie się ktoś taki kto przyjmnie mnie,lub poleci jakiś sklep gdzie można pracować za godziwe warunki... Jestem po średnim... zawód:sterowniczy procesów chemicznych(żeby było śmieszniej),pracowałm także w ochronie....szukalam pracy zawsze dobrze platnej...myslalam że tym razem znalazlam ale niestety.... Drogi się rozeszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do depresji
zacznij od znalezienia tańszego mieszkania. Ceny bardzo spadły. Dziś przeglądałam oferty w necie. Ja płacę obecnie 1 600,00 za pokój z kuchnią, a w ofertach można przebierać już od kwoty 1000-1100 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zależności w jakiwj dzielnicy...i gdzie... mieszkanie w którym jesteśmy to kawalerka,bez większych rewelacji... nawet pralki niema...zlewu w łazience... zrobię wlasciciela wtym miesiącu... dzięku za info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotnaaaaaa
ja z narzeczonym przenieslismy sie do pokoju w wynajetym m4 zawsze te 300zł taniej, dobrze ze on ma prace. nie wiedziałam ze w spozywczym mozna tyle zarobic, ja w galerii w punkcie telefonii komórkowej zarabiałam 1800 z premia pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niemogę się prznieść...z mama chorą to wiesz jak jest cięzko... W dodatku kiedy mieszkałyśmy na pokoju u jednej Pani...to dostalam w prezencie psiankę...niekażdy chce na pokój...mało tego niemiałam swojego klucza do drzwi wejściowych,zamykała-otwierała mi właścicielka...później przenieśliśmy się do domku gdzie pokoje byly osobne,ale łazienka i kuchnia były wspólne...a i łazienka byla powiązana z kuchnią,takie udogodnienia zrobił nam właściciel... Później wynajelam 2u pokojowe mieszkanie,znalazłam współlokatorkę,ale niestety znowu niewypał...imrezy kiedy nas niebyło,właścicielka miala pretensje do mnie bo ja podpisywałam umowę...nie sprżatala bo twierdziła że ma sprzątaczki...prosiłam się o kasę... Koszmar...dlatego doszlam do wniosku ze sama chce wynająć mieszkanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezrobotna----to w zależności w jakim sklepie... wiem z własnego doświadczenia że oszukują,ja naprawdę trafilam na super sklep...i w dodatku miałam umowę na czas nieokreslony+do tego szef nas szczepił na grype...np.a tak to nic pozatym nidostawałyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek90
WITAM, POSZUKUJĘ OSÓB DO SPRZEDAŻY KOSMETYKÓW FIRMY FM GROUP. ZE SPRZEDAŻY MOŻNA UZYSKAĆ NAWET 40% MARŻY. JEST TO BEZSTRESOWA PRACA. MOŻESZ TO TRAKTOWAĆ JAKO DODATKOWE ZAJĘCIE. POKAZUJESZ KATALOG FIRMY FM GROUP ZNAJOMYM I NAMAWIASZ ICH NA PERFUMY. PERFUMY NIE SĄ ŻADNYM BADZIEWIEM, MAJĄ ŚLICZNE ZAPACHY I DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ. MAMY TEŻ W NASZEJ OFERCIE ODPOWIEDNIKI ZNANYCH MAREK. Z KAŻDEGO SPRZEDANEGO FLAKONIKA MASZ OD 10 DO 16 ZŁ ZAROBKU. POMYŚL SPRZEDAJĄC MINIMUM 10 FLAKONÓW MIESIĘCZNIE PERFUM MASZ OD 100 DO 160 ZŁ ZAROBKU NIC PRAKTYCZNIE NIE ROBIĄC. PONADTO MOŻESZ SIĘ UBIEGAĆ O MERCEDESA(A PONADTO MOŻESZ OTRZYMAĆ PROWIZJĘ OD FIRMY FM), JEŚLI ZBIERZESZ ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ PUNKTÓW. OTO WARUNKI: 1. ZAKUPIENIE STARTERA Z PRÓBKAMI PERFUM,DZIĘKI CZEMU OTRZYMASZ KOD DOSTĘPU, KTÓRY POZWOLI CI NA ZAMAWIANIE PERFUM PRZEZ INTERNET. 2. PODPISANIE UMOWY DYSTRYBUTORSKIEJ. (W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ ZREZYGNOWAĆ) Pozdrawiam serdecznie. PRZEDSTAWICIELKA FIRMY FM GROUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×