Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patrycjaaaaa

Che do niego wrócić

Polecane posty

Gość patrycjaaaaa

Półtora roku temu byłam z chlopakiem, nie powiem zebym była wtedy dosc dojrzała na ten zwiazek. Ale teraz wszystko sie zmieniło, czuje ze dorosłam na ten związek. Dodam ze mam 17 lat. Po 2 miesiacach bycia razem zerwałam z nim. Powodów było pare: myśl ze mnie zdradza choc pewnosci nie mam, mama- nie zgadza sie na to, nie kochałam go. Kiedy z nim zrywałam on starał sie niesamowicie. Był załamany. Powiedzial ze pierwszy raz tak sie zakochał. Po pau miesiacach znalazł sobie nową. Teraz juz z nia nie jest. I chciałąbym do niego wrocic. Prosiłam go o spotkanie, nie mogl przyjechac. Choc wcale w to nie wierze. Choc troche to sie mija z celem, bo sam chciał na poczatku. Obiecał ze w przyszłą sobotę. Czuje ze to ten, z nikim nie bYło mi tak dobrze. Po prostu kocham go. Nie wiem co mam zrobic. Moglłabym powiedziec mu o tym wszystkim, ale brak mi odwagi, z reszta na 90% jestem pewna, ze nie zgodziłby sie na to. Moge tez dalej nalegac na spotkanie, a moge tez udawać ze mam go gdzies( tak doradzil mi moj kolega). Co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×