Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutno mi bardzo....

była żona chce wrócic do mojego meżczyzny...

Polecane posty

Gość juz mi wcale nie smutno
tak, mimo orzeczonej choroby psychicznej i renty dziecko jest z nia tak, gdy byl jeszcze w Polsce rozmawial z nia przez tel.przy mnie teraz wzjechal, nie ma go co niescislego?temat dziwny bo zycie jest dziwne...cholernie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź szczęśliwa dziwczyno i myśl przede wszystkim o sobie i swoim dziecku! a na byłą nie reaguj i broń Boze nie pisz do niej ani nie dzwon, po co??? sama napisalaś ze ma problemy psychiczne...Widac poczuła że jej były jest przy kasie, więc zrozumiała jak go "kocha"- to jest zenujące i to wszystko! Masz faceta który zapewnia ze chce byc z Tobą, z nią się rozwiódł. Myśl o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kobietoooo bądź szczęśliwa
ale bez tego pana. On juz ma żonę i dziecko. I razem z żoną postanowili ze jeszcze raz będą próbować. A ty... tylko przeszkadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czytac to umimy
16:07 [zgłoś do usunięcia] no kobietoooo bądź szczęśliwa ale bez tego pana. On juz ma żonę i dziecko. I razem z żoną postanowili ze jeszcze raz będą próbować. A ty... tylko przeszkadzasz. co ty pieprzysz?! to BYLA ZONA chce wrocic, a facet chce byc z autorka! 14:16 smutno mi bardzo.... " (...) moj partner mowi ze mnie bardzo kocha, ze do niej nie czuje nic procz zalu i litosci ze tak sobie spiperzyla zycie....powiedzial ze jak odejde to bedzie sam, ale do niej nie wrioci... (...)" gdzie Ty tu widzisz, ze facet postanowil wrocic do bylej zony????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie widziałam faceta
nie wiem co powie facet, nie wiem co powie jego była żona, ale wiem, że druga jest smutna, nie wierzy w powodzenia związku i uwarzą swojego faceta za bezmyślnego gluta, który poleci za pierwszą tylko dlatego, że coś tam wyskoczy z samobójstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie widziałam faceta
uważa bez warzenia zupy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, a ja bym chciała zarabiać 10 tys. na miesiąc i pracować od 12 do 14 :D to co jego była chce, a co mieć będzie z życia, to dwie różne sprawy :) wrzuć na luz i żyj swoim życiem, no chyba, że szukasz pretekstu, by odejść, a winę zrzucić na byłą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wznawiam po 6 latach. Była mojego faceta chce do niego wrócić mimo że wie że on jest od roku ze mną, razem mieszkamy itp. Przyjęłam to zadziwiająco spokojnie. Może to faktycznie kwestia poczucia własnej wartości plus zaufania do partnera. Wkurza mnie tylko że ludzie tak się zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×