Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rudzikowa123g

porodówka na raciborskiej w katowicach

Polecane posty

Gość rudzikowa123g

jeżeli moge coś powiedzieć o szpitalu na Raciborskiej to Nie Nie i jeszcze raz Nie!!!! co z tego , że oddział jest wyremontowany i sa łazienki w salach....rodziłam w sierpniu i i musze powiedzieć, że miałam pecha bo trafiła mi sie okropna położna(oddziałowa połoznych czy jakoś tam) ...traktowała mnie okropnie ,kilka razy podniosła na mnie głos...no masakra...w tak ważnym dla kobiety momencie jakim jest poród , sytuacja w ktorej kobieta boi sie połoznej nie powinna miec miejsca...a najgorsze jest to że jest sie od niej zależna...zrobiła mi lewatywe jak koniowi , nawrzeszczała na mnie ze nie mam ze soba podkładów na łózko( a miała ale w torbie na dole) nie pozwoliła mężowi wejsc na sale a mił byc poród rodzinny (dopiero jak zaczna sie regularne skurcze -mówiła) głupia pinda jak sie zaczeły to prawie o mężu zapomniałąm...a dawno powinien przy mnie byc i mnie wspierac...dziewczyny moj poród to byłm koszmar!!!!! nie wspomne o takim starym siwym lekarzu który stwierdził, że jak mi sie nie podoba to mam wyjsc...podczas porodu!!!!!! co do pań z noworodków to juz legenda!!!!! nic nie pomoga!!! urodziłąs to sie babo martw!!!!! juz w szpitalu dostałam depresji poporodowej...dzwoniłam po nie w nocy zeby mi pomogły przy dziecko bo nie mogłam wstac z łózka to nawet nie zerkneły do mnie na sale....po wyjsciu ze szpitala dostałam zapalenia piersi momentalnie choc wczesniej łaziłam do nich ze cos sie dzieje z moimi piersiami to patrzyły na mnie jak na ufo!eh nigdy więcej...nieststy moja koleżanka miała tam podobne przeżycia i tez nie poleca...wiec dziewczyny nie sugerujcie sie wygladem szpitala tylko popytajcie znajome kolezanki ale nie takie co dały w łape....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×