Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x_paranoja

Szukam pracy we Wrocławiu

Polecane posty

Gość x_paranoja

Od półtora roku mieszkam we Wrocławiu i staram się tutaj znaleźć swoje miejsce. Z racji wolnego zawodu, który wykonuję głównie weekendowo, mam w tygodniu sporo czasu, z którym nie bardzo wiem, co zrobić. Zapisałam się na salsę, spotykam się ze znajomymi na tzw. plotki, chodzę do kina ale do południa zwyczajnie się nudzę. Śpiewanie to moja pasja ale lubię też wyzwania intelektualne, których ostatnio niestety nie mam, nad czym ubolewam. Chętnie pomogłabym komuś w prowadzeniu firmy, zajęła się promocją, ogarnęła papiery, poprowadziła biuro, czy sekretariat. Gdybyście wiedzieli, że ktoś potrzebuje kogoś rzutkiego, bystrego i odpowiedzialnego do pracy, miejcie mnie na względzie. Interesuje mnie cały etat lub pół etatu oczywiście na terenie Wrocławia. Gorąco pozdrawiam i z góry dziękuję Ps. Mam ukończone studium piosenkarskie, licencjat z dziennikarstwa i magistra z politologii. W razie zainteresowania prześlę swoje Cv. Proszę o maile na adres:agnieszka@world.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdesf
wejdz na guumtre, ja tam jak i moje znajome znalazlam robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_paranoja
Szukałam przez gumtree. Jak na razie się nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_paranoja
staram się czytać uważnie wszystko na forum, dlatego wychwyciłam próbę naciagnięcia mnie na te jego farmazony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez szukam i nic
nie moge znalezc od paru miesięcy, a na gumtree to najczesciej jest akwizycja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×