Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ka-t-hy

Dofinansowania unijne - jak je dostać?

Polecane posty

Gość Ka-t-hy

Cześć, chcę założyć firmę, ale potrzebuję na to trochę pieniędzy (sprzęt etc.) - ma tu ktoś może doświadczenie z funduszami unijnymi? Wiem że jest (podobno) dosyć dużo różnych programów unijnych, ale sposób przyznawania pieniędzy i składanie wniosku wydaje się dosyć skomplikowane? Może ktoś coś poradzić. Dodam jeszcze że jestem z okolic Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kresz me
Z unijnymi dofinansowaniami jest tak, że jest ich tyle, że ciężko ogarnąć. ja też zaczynam się interesować bo mieć a nie mieć pieniędzy na założenie firmy to jednak podstawowa różnica :) Znacie jakieś strony, firmy godne polecenia ? miejsca skąd można czerpać informace ? może dałoby się uporządkować jakoś to wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można dostać sraczki
Jak się słyszy o dotacjach.Musisz mieć duuuuuuuuuuuuużo czasu i duuuuuuużo pieniędzy , aby starać się o dotacje.To poje.bane, że aż głowa boli. No ale cóż, chcieliście to macie, ja za unią nie jestem , bo jak sobie sam nie zarobię to nikt mi nie da. A te dotacje to ściema do kwadratu, Polska wpłaca do kasy np. 10 mld , a oni wypierdzielą na głupoty/ czytaj globalne ocipienie lub świńska chrypka/ pensje dla euro-posłów i jak kilka milionów zostanie to dadza nam ochłapy pt. DOTACYJE UNIJNE. ja to pierdole taką łaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×