Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lulciaaaaaaaaaaaaaa0000000

straszne bóle głowy, skroni, oczu-pomocy!

Polecane posty

Gość lulciaaaaaaaaaaaaaa0000000

Witam. Mam straszne bóle głowy, skroni oraz bardzo bolą mnie oczy, mam wrażenie, że psuje mi się wzrok...boli mnie również głowa z tyłu tak jakbym bardzo mocno się uderzyła, pulsuje. Czy wie ktoś co to może być, czy mam się martwić?bardzo prosze o pomoc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka2
też to miałam, okazało się, że mam astygmatyzm i muszę nosić okulary, od tamtej pory nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka2
jednakże mogą to byc również problemy z cisnieniem, raczej tego nie leceważ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmierz ciśnienie krwi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to być wada wzroku, zbyt wysokie ciśnienie skończywszy nawet na jakiś guzach mózgu... Więc nie pytaj na forum tylko wybierz się do lekarza pierwszego kontaktu i okulisty. Jak oni nie pomoga to neurolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ściemnaj lekarz nic nie pomoże! Mnie zrobili tomografie głowy i wyszły jakies zwapnienia, które ponoc nie mają wpływu na bóle głowy, a bóle mam takie że az zygam. Łykam tabletki p. bólowe i nic , zyję teraz mnie mdli i boli jak taka troche mniejsza cholera. Bo zdławiłam troche mefopanem, ale boli. Migrenowe + inne = życie z ciągłym bólem głowy. Oszalec mozna. p.s. a propos pomocy lekarzy, tak jak pomogli tej kobiecie z gorączka i ..odfrunęła do aniołów. Nic nie pomogą. Łaze do róznych lekarzy, a alergolog próbowała mi nawet wmówic że nie mam astmy, a dusze sie od lat i leki p. astmie pomagają, czasami te mocniesze ale pomagają. Nic nie wierze lekarzom. Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do naDCISNIENIA, TO OWSZEM POJAWIA SIE NAD , ALE PO CAŁEJ TABLETCE SPADA OKTOPNIE, BIORE SOBIE POŁÓWKI, ALE NIE ZAWSZE . Życie z bólem głowy i dusznosciami naprzemiennie i bywa że równoczesne jest koszmarnie męczące. Lekazre? Gdybym im ufała już dawno bym zjadała korzonki od spodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni nie wszytsko wiedza, bo wiedza tylko to co wypraktykowali na przypadkowych pacjentach. A czego nie wypraktykowali, to nie zdiagnozuja bo nie wiedza. Po co do nich latać. Ja id edopiero jak prawie pełzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonecka
takie bule miala siostra jak dostala zapalenia opon mozgowych mozna sprawdzic samemu w domu czy to sie ma polz sie na podlodze na plecach sprobuj broda siegnac mostka jak nie mozesz prawdopodobnie zapalenie opan mozgowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam silne bóle głowy jak mnie stres dopada. Nauczyłam się już, że jak tylko czuję, że coś zaczyna się dziać, to od razu biorę pyralginę, żeby szybko ból uśmierzyć. A na oczy dobrze mi pomaga starazolin niebieski (sztuczne łzy), który super koi ból i dyskomfort oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto udać się do specjalisty, trzeba się przebadać bo nie wiadomo co nam dolega. Jeżeli chodzi o oczy to warto udać się do okulisty do klinika która zrobi różne badania i postawi diagnozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitusiaczek
Zdecydowanie tak jak pisze karonka cierpisz na migrenę moja mama tak też miała. Właśnie przeglądam ten portal adamed.expert i już widzę naprawde masę ciekawych tematów jak tylko znajdę chwilę czasu siadam do lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma skutecznych leków na migrenę, są tylko silne leki przeciwbólowe, które wywołują szereg różnych środków ubocznych, zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre są też krople Homeoptic zastępczo to nawet przemywać oczy w herbacie -!Te krople i okulary lekarz okulistka zaleciła mi kiedyś gdy miałem duże problemy z oczami -czułem piasek w oczach i po pół godz twarz była czerwona od monitora !!Dodam jeszcze -przyciemnić ekran i przesiąść się na laptop -mniejsze promieniowanie i oczywiście co godzinę robić przerwę 10-15 minut !

https://aurum-optics.pl/_blog/48-Syndrom_widzenia_komputerowego_–_co_to_jest_i_jak_go_uniknac.html

Poczytaj sobie rowniez o syndromie widzenia komputerowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×