Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasponsorujewakacje

ZASPONSORUJE WAKACJE

Polecane posty

Gość zasponsorujewakacje

j.w. wyjazd w najbliższych dniach do ciepłych krajów, na 8 dni. Jeśli masz czas i pasuje Ci układ coś za coś :) to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam wolnego w pracy
:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasponsorujewakacje
w zamian oferuję niespodziewane zabranie paszportu, masę sexu-niespodzianek (nie mylić z gwałtem) przez moich kompanów po zawodówce w dresach z pięcioma paskami, podróż w bagażniku do holandii i upojne 1001 nocy z brudnymi klientami za minimalne wyżywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecz sie podszywaczko
o zarosnietej ci..pie i cyckach do kolan :classic_cool: 🖐️ co w zamian ? chyba wiaomo, a co to karitas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końduktor
a kto inny może takie coś proponować, możliwości są 2: - alfons - brzydki stary obleśny dziad który musi "sponsorować" za seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak miło z Twojej strony
a zasponsorujesz wakacje mi i mojemu chłopakowi :D?? jakby co chętni jesteśmy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasponsorujewakacje
i tu sie mylisz. 26 lat, praca, praca i praca a po co mam brać kolezanke lub leciec samemu kiedy ten czas mozna sobie urozmaicic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosny obrzydlak
zadna go niechce i zadnei nie chce mu dac a tirowki brudne to i tak za drogo dla takiej meskiej pipy, bo one licza za kzda godzine czy jakos tak wiec bardziej mu sie oplaca zaplacic za wakacje w ** hotelu w egipcie lub Turcji he he he zalosna meska pipa:D Fajtlapa zyciowa kombinuje jak by tu powtykac tego malego robaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmielem se z tego
ja sam wysylam dziewczyny z mojej firmy na nurkowanie do egiptu w podziece za dobra prace i swietne wyniki. A tu taki frajerzyna mysli ze to jakis luksus dla kobiet zagraniczne wakacje buehehehehehehe Skad to sie biora takie ciemiengi zyciowe:D U mnie regularnie lataja z firmy i maja super warunki a ten pewnie do jakas najtansza wycieczke dla desperatow wybierze i mysli ze jest cool. To frajerzyna....he he he. Coz tacy tez potrzebni bo czlowiek by nie mial tak dobrego samopoczucia jak by nie czyta tych durnot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×