Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwegE

Co studiować aby NIE wylądować na BEZROBOCIU...???

Polecane posty

Gość gwegE

nie chodzi mi koniecznie o studia ale bardziej o szkołę po liceum ktora da jakis stabilny zawód na ktory jest zapotrzebowanie.... kosmetyka???( 2 letnie) fizjoterapia???( 2 letnie) co jeszcze mozna brac pod uwagę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
jakie wy szkoly skonczyliscie i jak idzie wam szukanie rpacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystent osoby
niepełnosprawnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
asystent osoby niepełnosprawnej??co dokladnie sie robi w takim zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
pracujesz w takim zawodzie??jak to wyglada itd??prosze o wiecej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem inzynierem
niby tak ich brakuje , a ja pracy nie mam moze pilęgniarka - społezenstwo się starzeje w niemczech jest duże zapotrzebowanie na pielęgnarki , i w polsce tez pewnie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
pieliengniarka trzeba byc z powołania.... ja nie wyobrazam sobie myć brudnych ludzi czy czyścić ich wypróżnienia z basenu.....mysle ze to ejst bardzooooo ciezka praca!!! podziwiam te kobiety ktore pracuja w tymzawodzie za tak marne pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajt
nie ma 2 letniej fizjoterapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
ajt w krakowie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz studiować najbardziej wyszukane i trudne kierunki, ale jak nie masz pleców i tak wylądujesz na bezrobociu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajt
nie ma czegos takiego jak fzjoterapeuta po studium. aby byc fizjoterapeuta conajmniej musisz miec licencjat. po studium mozesz byc technikiem masazysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
cux mi nie chodzi o jakies trudne kierunki... bardziej mi zalezy na szkoleniu 2 latnim gora 3 letnim ale takim dzieki ktory da mi pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
ajt w krakowie jest 2 letnia szkola ktora daje tytul technika a licencjat to licencjat i wtedy ejst 3 latya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystent osoby
no właśnie za granicą potrzebują takich asystentów osób niepełnosprawnych .Takie osoby pomagają osobomstarszym, chorym, niepełnosprawnym.Pomoc obejmuje różne dziedziny życia-pomoc a nie rehabilitacja czy zabiegi medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z byciem kosmetyczką
tez nie powinno byc zle , nawet jak nie będzie pracy to moze dorobic robiac tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
tak sie zastanawiam nad kosmetyka ale czy faktycznie to dobry pomysł??? zakladow kosmetycznych jest malo a i tam pracuje 1 osoba wiec boje sie ze bedzie ejdnak ciezko z praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajt
technik w 2010 traci swoje uprawnienia. nie bedzie juz takiego zawodu jak technik masazysta. wiem bo studiuje fizjoterapie i na moim roku polowa osob to ludzi ktorzy pol zycia pracowali jako technicy i teraz robia szybko licencjat aby zostac w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
ale asystent to cos jak pielegniarka i tez musi wymyć i też podetrzeć-przepraszam za dosłownosc ale wiecie o co mi chodzi...nie kazdy sie do tego nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z byciem kosmetyczką
no i moze warto zrobic licencjata , w końcu to tylko rok róznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mysle ze w dzisijszych czsach nie ma kierunku studiów który zagwarantowałby że bedziemy miec prace. myslę ze czasami lepiej isc na jakies studium albo skonczyc technikum niz pchac sie na studia. ja np chciałam isc do technikum chemicznego ale rodzina wybiła mi to z głowy i poszlam do liceum klasa biol chem, potem myslałam nad technikiem farmacji, ale znow atak rodziny czemu nie na studia, wybrałam wiec dwa kierunki technologia chemiczna na politechnice i analityka medyczna na Uj w koncu poszłam na analityke na Cmuj, martwie się czy bedzie po tym praca. a w gazecie ciagle widze ze apteka przyjmie technika farmacji. czasami załuje ze sie nie postawilam i nie poszlam na tego technika farmacji. niedługo koncze te analityke, ale powiem wam ze duzo nerwwo mi zżarły te studia i nadal zżeraja, bo czesto studenci traktowani sa jak bydlo. sorry za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
ajt aha nie wiedzilam... ajt pewnie problemow z praca miec nie bedziesz ale ja slyszlam ze zarabia sie na etacie 1200 zł bedac masażystą...troche to dolujące.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
wiem ze na pazurkach jest niezla kaska ale ja sie nie nadaję bo trzęsą mi się ręce:( no i poza tym trzeba miec zdolnosci arystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
kotka doskonale cie rozumiem. ja tez skonczylam LO a pozniej 3 letni marketing i zarzadzanie i teraz mam pracę za 1200 zł ktorej nie lubię.....marzę o jakimś konkretnym zawodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwegE A co myślisz o techniku farmacji??? Dużo widze ogłoszen w aptekach i gazecie, bo brakuje mgr i przyjmuja techników. Studium trwa 2 lata. Moje znajome skonczyły wlasnie ten kierunek i bez problemu prace znalazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to po cholere studiuje analityke juz 4 lata i za rok koncze??? kurwa mac, nie chce mi sie juz uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
cux interesowalam sie tym bo to tz ejst pewny zawód (choc małoplatny) ale minus jest taki ze mozna uczyc sie w tym kierunku tylko dziennie nie mozna zaocznie wiec odpada z tego wzgledu ze ja nie moge sobie na to pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
moja znajoma w aptece zarabia 1200 zł ale faktem ejst ze o prace jest bardzo latwo bo aptek jak spozywczaków jedna na drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegE
ech naprawde zalamac sie idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtggtwtwt
fryzjerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtggtwtwt
albo gastronomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×